Фагот, Фоззі, та Ілон Маск — герої нового кліпу «Контакт» гурту ТНМК

Назад
Шоу-бизнес

ТНМК Контакт1ТНМК презентує «Контакт» — перший трек з нового альбому, над яким група зараз працює. Ця пісня є своєрідним експериментом — гурт зробив її в кооперації з українським бітмейкером та аранжувальником Юрієм Медведем (Kodzu).

Фактично сингл «Контакт» являє собою покладене на музику гумористичне науково-фантастичне оповідання: Ілон Маск телефонує Фаготу та повідомляє, що того обрано для першого контакту з іноземною цивілізацією — синіми жінками з планети Венера.

— Пісня «Контакт» — це перший трек з нової платівки, яка якраз у нас в роботі. Коли настав жорстокий карантин, ми вирішили, що розпочнемо знайомити людство з новою фазою ТНМК саме з цього треку, адже ми всі хочемо повернути контакт з громадськістю, з друзями, з родичами, — Фоззі.

Пісня «Контакт» є особливою для ТНМК.

— Ми дуже любимо експериментувати — зі стилями, з різними напрямками в музиці, з нашими бажаннями, і трек “Контакт” показує, як далеко ми можемо зануритися у цих своїх експериментах. Нам було дуже цікаво і дуже сподобалося експериментувати з баченням саунду і відчуттям груву молодого саундпродюсера і бітмейкера Юрія Медведя. Можу сказати, що це новий Танок, якого ви ще досі не чули, — Фагот.

ТНМК Контакт3

При цьому хлопці вирішили не зупинятися у своїх експериментах виключно на звуковій складовій, але й трохи погратися із візуальним рядом до пісні.

— Ми запропонували докластися до роботи над кліпом талановитій художниці й режисерці Марії Оз. Я давно лайкаю в інстаграмі її роботи, бо мені завжди подобалося і подобається щось таке нове, незвичне і цікаве. І коли ми запропонували їй послухати трек і сказати, чи захоче вона намалювати щось особливе саме під цю пісню, то вона відповіла: «Ого! Наскільки потужно!». І я зрозумів, що є контакт, кліп вийде яскравим, — Фагот.

Ідея пісні з’явилася якось під час гастролей ТНМК в Карпатах.

— Оскільки я боюся літати, то залишився чекати на потяг. У мене був вільний день в горах і я витратив його на написання радісної пісні про те, як Фагот летить в космос на контакт з інопланетною цивілізацією синіх жінок. Тобто, пісня, яка має ключовий рядок «лечу до тебе», розпочалася з аерофобії, — Фоззі.