Вертикальний Sold Out ТНМК

Назад
Шоу-бизнес

Юрій ГрязновПривіт. Нас називають Танком на майдані Конґо і минулої суботи ми зіграли в Києві свій перший вертикальний концерт. Сказати, що ми скучили за концертами — нічого не сказати, музика викликає залежність з обох боків рампи.

БІЛЬШЕ ФОТО

Під час самоізоляції ми не сиділи на місці й, хоча б і віртуально, готували нове шоу, сподіваючись на повернення до нормального концертного життя. І тут отримали пропозицію зіграти під балконами київського готельного комплексу «Братислава», щоби в такий дивний спосіб дати шоу з дотриманням всіх санітарних вимог.

І ми дали, звичайно. В кожному номері готелю розмістилося четверо глядачів, це можна порівняти хіба з театром, в якому є тільки ложі на балконах. Ми зіграли повноцінний сольний концерт, презентувавши одразу три прем’єрних треки, які наразі готуємо до нової платівки та пригадали старі, що давно не з’являлися в нашому сетлисті.

Ігор Фомін (3)

Було дуже приємно знову грати після кількамісячної перерви й нарешті бачити своїх слухачів — на балконі готелю, на парковці під ним та на даху найближчого житлового будинку. Дякуємо всім за гарний вечір!

І дякуємо організаторам та компаніям Zinteco, Alight та Screen Pro, цей експіріенс ні з чим не сплутати! Сподіваємось на повернення усього шоубізу до звичних горизонтальних форм й пишаємося тим, що відтепер в нашому багажі є й унікальний вертикальний концерт. 4 липня ми були там і цього вже ніколи не забути.

Бережіть себе.
Танок на майдані Конґо.
Почуємося.

БІЛЬШЕ ФОТО

Фото: Юрій Грязнов, Ігор Фомін, Євген Воронцов

Ігор Фомін (5)