Злата Огнєвіч представила пісню та благодійний проєкт «Лелека»

Назад

«Лелека» – саме таку назву має благодійна ініціатива, яку разом з великою командою створила співачка Злата Огнєвіч.

Лелека – як символ волi, свободи, сили духу, незалежності та незламності українського народу. Невидима нитка, яка об’єднує та оберігає. Наш символ перемоги.

У рамках проєкту була створена пісня та відзнято відеокліп. Пісню написав Олександр Лозовський, а над відео працювала команда режисера Антона Шатохіна.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Злата Огнєвіч – Лелека

ЗЛАТА ОГНЄВІЧ - Лелека 01

Це історія однієї української родини. Я впевнена, вона торкнеться струн душі кожного. Вона близька та зрозуміла, не поділяє людей на стать, вік, статус. Наша «Лелека» – про кожного з нас. Вона про Україну, – говорить Злата Огнєвіч.

Головним героєм кліпу став актор, ведучий, а наразі сержант ЗСУ Даніель Салем.

Також стартував продаж спеціального мерчу – патріотичних браслетів ручної роботи, які сьогодні кожен може придбати та долучитися до збору коштів для допомоги жінкам та дівчатам, постраждалим під час військових дій в кожному куточку країни. Всю інформацію ви можете отримати в соц. мережах співачки. На сьогодні вже продано понад 3000 продукції, мета проєкту зібрати 500000 грн.

23 серпня, у Львові відбулась презентація пісні та кліпу, до якої були долучені провідні лікарі, – гінекологи, волонтери та фонди, які опікуються людьми з первинними потребами. В заході, взяли участь жінки з дітками, переселенці, наші захисники з військових шпиталів. Для учасників були влаштовані майстер класи, розіграші подарунків та консультації лікарів. Кожен, хто відвідав захід, не залишиться без уваги та подарунків.

Саме зараз ми створюємо нову главу нашої історії. Наші хлопці на лінії вогню, жінки – підтримка та опора. Тож давайте робити добрі справи – даруйте добро.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Злата Огнєвіч – Лелека

ЗЛАТА ОГНЄВІЧ - Лелека 02