«007:Спектр», 24-й фільм про пригоди Джеймс Бонда, потрапив до Книги рекордів Гіннеса за найбільший вибух в історії кіно

Назад
НОВОСТИ

413 clip_image001Продюсер Барбара Брокколі та зірки фільму Деніел Крейг і Леа Сейду, які з’являються в епізоді з вибухом, отримали сертифікат від імені офіційного володаря титулу, лауреата премії Оскар Кріса Корбоулда, що працював в якості супервайзера спецефектів на зйомках «007:Спектр». Неймовірний вибух було знято 29 червня 2015 у Ерфуді, Марокко. Для здійснення кіноефектів піротехніки використовували 8418 літрів пального і 33 кілограми вибухівки. Продюсери фільму Майкл Дж. Вілсон та Барбара Брокколі коментують: «Це абсолютно приголомшливо, що Книга рекордів Гіннеса відмітила неймовірну роботу Кріса Корбоулда, який створив найбільший вибух в історії кіно».
Головний редактор Книги рекордів Гіннеса Крейг Глендей додає: «Джеймс Бонд завжди розширює можливості кінематографу. Останній фільм «007:Спектр» знову захопив уяву глядачів по всьому світу, і це частково завдяки феноменальним трюкам. Сцена з найбільшим вибухом в історії кіно неймовірна і буде ще довго жити в пам’яті як один з найвидатніших моментів «бондіани». Вибух потрапить у видання Книги рекордів Гіннеса 2017 наступного року. Наразі у продажі видання 2016.

«007: Спектр» з 6 листопада у всіх кінотеатрах.

414Про фільм:
Деніел Крейг, Моніка Беллуччі, Крістоф Вальц та Рейф Файнс у новій частині найвідомішої шпигунської франшизи в історії людства. Мільйонні бюджети, розкішні авто, найсучасніша зброя, екзотичні локації і найвишуканіші леді — Бонд має власний безкомпромісний зірковий райдер. Зашифроване повідомлення від анонімного джерела виводить агента Джеймса Бонда на слід могутньої злочинної організації під кодовою назвою «Спектр». Бонд, як ніколи, близький до відкриття істини, яка поставить під удар усе, за що він боровся і захищав. Ставки зростають щосекунди.

ДИВИТИСЯ ЗЙОМКИ ВИБУХУ: