«1+1» покаже церемонію вручення Національної премії України імені Тараса Шевченка

Назад
Досуг Шоу-бизнес

Національна премія_фото Final Cut Media14 березня о 22:45 на телеканалі «1+1» вперше покажуть телеверсію церемонії вручення Національної премії України імені Тараса Шевченка 2020.

Вперше за весь час існування премії з 1961 року урочисте нагородження номінантів відбулось у стінах Національної опери України. Телеверсія церемонії стане для глядачів яскравим дійством з сучасними спецефектами та виступами найпопулярніших українських виконавців.

Так, Сергій Бабкін перетворив на пісню вірш Кобзаря «Якби зустрілися ми знову» та зачарував глядачів його проникливим виконанням. Оригінальними образами здивували учасники гурту «Go-A», виконуючи пісню «Соловей». Потужними та атмосферними були виступи «THE HARDKISS», Джамали та Pianoboy.

Серед лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка 2020 року — виконавці гурту «ДахаБраха», яких номінували за музичний альбом «Шлях», письменник Тарас Прохасько — за книжку есеїв «Так, але…» та інші українські митці. Нагородження усіх переможців глядачі «1+1» побачать у телеверсії урочистого заходу.

Ведучими церемонії стали Катерина Осадча та Андрій Куликов.

Телезйомку забезпечила продакшн-студия «Final Cut Media».

Зазначимо, Національна премія імені Тараса Шевченка є державною нагородою України та присуджується за найвидатніші твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, які є вершинним духовним надбанням українського народу, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість і самобутність, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Не пропустіть телеверсію церемонії вручення Національної премії імені Тараса Шевченка 14 березня о 22:45 на «1+1».

Національна премія 1_фото Final Cut Media Національна премія 2_фото Final Cut Media