«1+1» розкрив подробиці серіалів нового телесезону

Назад
Досуг Шоу-бизнес

Мене звуть Саша

У новому телесезоні канал «1+1» презентує лінійку мелодраматичних серіалів. У прем’єрних проектах глядачі побачать відомих та улюблених акторів. Серед них — Кирило Дицевич, Валерія Ходос, Марк Дробот, Дмитро Суржиков, Дар’я Петрожицька, Олена Стефанська та інші.

Уже скоро на «1+1» відбудеться прем’єра 8-серійної драми «Найгірша подруга». Головна героїня серіалу Вікторія мріє швидко розбагатіти, попрощатися з усіма боргами та займатися улюбленою справою – кондитерським мистецтвом. На шляху до успіху дівчина ледь витримує знущання колишньої шкільної подруги Марини, на яку тепер працює. Згодом доля зводить Вікторію з молодим красенем Олександром. Чоловік є виконавчим директором успішної компанії та представником саме тих заможних кіл, в які так мріє потрапити дівчина. Але вона помилково приймає Олександра за звичайнісінького клерка, користується його прихильністю і, сама того не бажаючи, починає в нього закохуватись. У серіалі зіграють: Клавдія Дрозд, Андрій Фединчик, Олена Стефанська, Оксана Сташенко, Дар’я Легейда, Дмитро Усов.

Найгірша подруга

Справжнім випробування для закоханих героїв 8-серійної мелодрами «Подаруй мені щастя» стануть великі гроші. Випускниця факультету хімічних технологій Уляна та художник Михайло до нестями закохуються одне в одного, забуваючи про успішні кар’єри, якими так марили. До того ж, молоді люди виявляються спадкоємцями великих статків. Тільки Михайло до розкішного життя звик, а от Уляна, яка завжди ледь зводила кінці з кінцями, навіть не здогадується, що її розшукує бабуся – власниця великої косметичної компанії «Лавандова імперія». Проте великі гроші стануть не подарунком долі, а прокляттям для закоханої пари. Актори: Кирило Дицевич, Анастасія Крилова, Віталій Кудрявцев, Олег Москаленко, Катерина Вайвала, Анастасія Пустовіт, Валерія Ходос.

Подаруй мені щастя

 За несподіваними поворотами людських доль глядачі будуть спостерігати в новій 30-серійній медичній мелодрамі «Доктор Віра». За сюжетом, щасливе та спокійне життя кардіохірургині Віри в один момент руйнується: коханий чоловік зникає, залишаючи її з маленькою донькою і хворою мамою, а на порозі дому з’являється жінка, яка називає себе його дружиною. Віра змушена повернутись у лікарню, в якій працювала раніше, аби забезпечувати родину. Жінка віддано рятуватиме людські життя на операційному столі, попри те, що власне – перетворилося на пітьму. Та чи зможе Віра знову стати щасливою, глядачі дізнаються вже незабаром. Серед виконавців головних ролей глядачі «1+1» впізнають Даніеля Салема, Зоряну Марченко, Марка Дробота та інших.

Доктор Віра

За сюжетом ще одного прем’єрного серіалу «Не відпускай», компанія випускників вирушає до моря, серед них — закохані Макс та Рита, а також 6-річний брат дівчини – Вітя. В результаті нещасного випадку хлопчик зривається зі скелі та назавжди отримує інвалідність через травму хребта. Батько Рити в результаті помирає від інфаркту, а мама погрожує покинути її, якщо донька продовжить зустрічатися з Максом, адже підступні друзі переконали, що саме коханий Рити штовхнув її брата зі скелі. Акторами 8-серійної мелодрами стануть: Валентин Томусяк, Микола Боклан та ін.

Не відпускай

Також глядачі каналу побачать продовження захопливої мелодрами «Родинні зв’язки», перша частина якої з успіхом пройшла на «1+1». Сім’ю Ісаєвих, чиє життя нарешті налагодилось, — Марія зустрілася з рідною донькою Настею, а чоловік прийняв її непросте минуле – знову спіткають складні випробування. Захищаючи від недобросовісного забудовника інтернат, в якому виросла, головна героїня Марія Ісаєва ризикує кар’єрою і не здогадується, що її життя висить на волосині. Вона бореться не тільки за справедливість, а й за свою родину – непросто примирити щойно знайдену старшу доньку з молодшими дітьми. До того ж, чоловік вирішує свої проблеми на роботі, приймаючи допомогу нескінченно закоханої в нього небезпечної жінки, та проводить з нею ночі. Марія могла би здолати всі негаразди, та землю з-під ніг вибиває неймовірна зустріч із її минулим. Ролі у 8-серійній мелодрамі виконають вже відомі глядачам «1+1» актори, серед них — Ольга Арнтгольц, Ірина Кудашова, Аліса Лукшина, Олексій Зубков, Татяна Міхіна, Віталій Іванченко.
Родинні зв'язки 2

16-серійна мелодрама з робочою назвою «Мене звуть Саша» розповість історію вагітної дівчини Олександри, яка змушена втікати з міста під тиском шантажу доньки начальника поліції: жінка фанатично закохана в Романа, батька майбутньої дитини Олександри, та погрожує запроторити вагітну дівчину до в’язниці. Рятуючи себе та дитину, яку носить під серцем, Саша кидає все і втікає до столиці. Та випадкова зустріч у потязі з авантюристкою Валерією кардинально змінює її плани. Нова знайома спровокувала серйозну аварію на залізничній дорозі та зникла з місця події, забравши велику суму грошей із сусіднього купе. Коли Саша в лікарні приходить до тями, дізнається: вона – головна підозрювана у всьому, що сталося. Відтепер дівчина вимушена жити під чужим іменем. Головні ролі у серіалі виконають: Анастасія Шульга, Олександр Соколов, Тимофій Каратаєв, Катерина Тишкевич та інші.

Мене звуть Саша

Яскравою прем’єрою стане 12-серійний детектив «Мишоловка для кота». За сюжетом серіалу, студент, журналіст та вчителька раптово отримують по мільйону доларів. Оговтавшись від такого подарунка долі, вони дізнаються, що стали ставками чиєїсь азартної гри, і тепер на кону їхні життя та ще три мільйони доларів. Головні ролі в проекті виконають: Дмитро Суржиков, Дар’я Петрожицька, Тетяна Коновалова і Костянтин Темляк.

Мишоловка для кота

Слідкуйте за новинами телеканалу та дивіться нові мелодраматичні серіали з улюбленими акторами у весняному телесезоні на «1+1».