1 червня Міжнародний день захисту дітей: лідер «ТІК» про хокей, «вибивалки», «Менеджер» та інші розваги

Назад

viktor bronyuk detstvoНапередодні Міжнародного захисту дітей, який відзначається саме сьогодні, Віктор Бронюк розповів STARBOM.com про улюблені іграшки та забавлялки:

«Мій син Данило часто запитує, скільки у мене було іграшок в дитинстві. Кажу: у мене їх було всього п’ять (посміхається). Такого розмаїття, яке мають сучасні діти, у часи мого дитинства, звісно, не було. Тому кожну іграшку особливо беріг і пам’ятаю до цих пір.

Найдорогоціннішим моїм «скарбом» був настільний хокей, яким у свої 10 років я натішитися не міг (посміхається). На нього ми з сестрою самі заробили – купили за гроші, які наколядували й нащедрували за зимові свята. Хокей був «хітом» усієї нашої компанії — влаштовували цілі чемпіонати! І що цікаво, він був настільки якісно зроблений, що ним у селі ще й мої племінники встигли награтися, поки остаточно його не зламали (посміхається).

Ще однією моєю улюбленою грою був тодішній прототип «Монополії» — настільна гра «Менеджер». У селі вона була у мене одного, тому у дощову погоду за грою збиралася ціла команда. manager

А коли погода була ясною і сонячною, звичайно ж, більшість часу ми з друзями проводили на вулиці. Ганяли м’яча, грали у квача, «вибивалки», «догянялки» та інші веселі дворові ігри. Ці дитячі спогади дуже теплі і радісні. Попри те, що, можливо, не було так багато іграшок і фінансових можливостей, моє дитинство було чудовим, активним і яскравим. Ми весь час щось вигадували! Влітку завжди особливо чекали свята Івана Купала: розпитували про стародавні українські обряди у бабусь і собі влаштовували свято – зі стрибками через вогнище і купальськими піснями. Коли є фантазія і гарна компанія, нудьгувати немає коли!»

«