ALEKSEEV показав Маму на війні

Назад
Родина Шоу-бізнес

“Мама” – таку однозначну та красномовну назву має новий сингл ALEKSEEV.  Саме в День захисту дітей артист  представляє нову роботу присвяту матерям, які завжди є прихистком і сховищем від будь-якої біди. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ:  ALEKSEEV – Мама

IMG_0498
Війна змінила плин часу. Сьогодні в багатьох з наших дітей дорослі очі і вже ніколи вони не повернуться у свій вік. Кожна українська мама перетворює цю важку для сприйняття дійсність у дитячу казку, яка незабаром скінчиться і, як завжди, в кінці історії настане світло. 
 
Мама і є найпершим і найнадійнішим захистом кожної дитини: шестирічного Влада з Бучі мама Марина захищає з небес і дякує йому щоразу, коли він приносить їжу на місце її поховання, тримісячна Кіра разом з мамою Валерією з Одеси так і залишились нерозлучними на всю вічність і вже там їм нічого не загрожує, а мільйони матерів рятують своїх чад щодня, чи в Україні, чи за її межами, – поділився ALEKSEEV

Відео на трек було знято в самому серці Києва. ALEKSEEV заспівав символічно на фоні неба та поєднав зі зворушливи кадрами дітей та жінок біженців, які тікали від смерті на рідній землі.
 
Незабаром ALEKSEEV візьме участь у ряді благодійних європейських акціях та концертах на підтримку України: Прага. Лондон, Вільнюс та інші.  

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ:  ALEKSEEV – Мама