Потап присвятив пісню мамі

Назад

Раніше Потап виконував трек «Мама» тільки для друзів та рідних в закритому колі під гітару. За його словами він не наважувався ділитись настільки особистим з публікою.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Потап – Мама

Потап - Мама.jpg

Вже не перший рік мої близькі просять, щоб я записав цей трек. Особливо наполягають ті, чиїх мам вже немає поруч… Я наважився і нарешті ця пісня побачила світ.

Кліп на пісню «Мама» створював продакшн Welligan, компанія, яка працює на ринках України, США, ОАЕ, Казахстану, тощо. На їх рахунку співробітництво з відомими зірками та компаніями, наприклад, такими як HBO — каналом, який подарував нам легендарні серіали «Чорнобиль», «Гра престолів» та багато інших. Їх роботи займали перше місце на міжнародних конкурсах Imagine Cup, Golden Byte та Awwwards.

Потап вважає, що мама — це найдорожча людина. Пісня присвячується усім мамам України, адже мама-українка — це вчитель і захисник, краща подруга і провідник до мрій, людина, яка недосипала ночей і віддала всю себе, аби гідно виховати свою дитину.

Мамине слово — священне слово для будь-якого українця. Мамині слова — найкраща порада і підтримка. Для своїх мам ми залишаємось дітьми, доки вони живі. Зараз такі страшні часи, коли матері подовгу не бачать своїх дітей або навіть втрачають їх. Давайте пам’ятати своїх мам і цінувати кожну секунду з ними!

Зі своєю мамою артист в дуже близьких стосунках, вони постійно зідзвонюються. Його мама Людмила — тренер з плавання, чемпіонка світу, спортсменка вищої категорії навчила плавати і самого співака, і його дружину Настю Каменських.

Мою маму знають у всьому світі. Неодноразово в інших країнах та навіть на інших материках люди підходили до мене і казали: “Ви знаєте — саме ваша мама мене навчила плавати!”. Її дуже поважають і люблять. І для мене, як для сина це — найвище щастя!

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Потап – Мама