alyona alyona та Alina Pash презентували кліп «Падло»

Назад
Шоу-бизнес

алена аленаСпільний трек увійшов у дебютний альбом alyona alyona під назвою «Пушка», а тепер отримав ще й повноцінну екранізацію.

alyona alyona & Alina Pash — «Падло»

Із перших секунд ми чуємо голос народної артистки України Ніни Матвієнко, котра переповідає про що йтиметься в ролику:

— У 2049 році в патріархальному Чорнобидлограді раптом починають пропадати чоловіки …

У той самий час в граді засновують таємний рух Бестії-берегині. В їхніх темних підвалах важко працюють викрадені чоловіки. Вони повинні допомогти бестіям отримати магічний дар «птиці долі». Та, хто отримає цей дар — стане Обраною. І тільки їй буде призначено отримати безмежну жіночу волю, щоби зробити світ кращим.

Етно-фантасмагорія з писанками в центрі сюжету — справа рук Натана Дейзі, французького кліпмейкера і співавтора відео Alina Pash «OINAGORI». Багатьом він, втім, також відомий як Jaw — хаус-вокаліст світового класу з паризького хаус-тріо Dop.

алина паш 2Натан говорить, що робота над «Падло» стала для нього ніби подорожжю в часі:

— Це один із тих образів, які я бачу, коли уявляю наше майбутнє. Щось на зразок страшної казки, в якій є те, що ми обов’язково повинні зрозуміти для себе.

Для alyona alyona — це перший досвід складних постановочних зйомок. Її фірмовий стиль — хуліганські DIY-відео від молодого режисера DELTA ARTHUR. Сама артистка, говорить про нову роботу символічним посланням: «У кожного із нас — свій шлях, яким ми йдемо. На цьому шляху є перешкоди, бар’єри, підйоми і падіння, які допомагають нам отримати найцінніше — досвід. Цей досвід із року в рік, із покоління в покоління передавали нам наші предки. Саме завдяки унікальності цього досвіду ми сьогодні — ті, хто ми є».

Дебютний альбом alyona alyona «Пушка» вийшов 8 квітня. Перша повноформатна платівка Alina Pash очікується цієї весни.

alyona alyona & Alina Pash — «Падло»