Alyosha & Vlad Darwin презентували новий альбом в готельному номері готелю HYATT

Назад

Alyosha & Darwin 5

17 жовтня відбулась презентація в унікальному форматі Press-bedroom з Alyosha & Vlad Darwin в чарівній та п’янкій атмосфері готелю HYATT Regency Kyiv.

Один із найромантичніших та яскравих дуетів України повернувся для того, щоб здивувати відвертим акустичним «art-performance».

БІЛЬШЕ ФОТО

Цього вечора дует Alyosha & Vlad Darwin не тільки відкрили перед ЗМІ двері готельного номеру Presedential Suit, але і розкрили таємницю створення альбому «Золота середина», щиро ділилися інтимними моментами народження спільної творчості і дивували гостей несподіваною театралізованою постановкою, режисером якої виступив Толік Фролов.

На десятому поверсі пентхауса з дивовижним краєвидом на вечірній Київ відбулися закрите прослуховування дуетного альбому за місяць до його офіційного релізу і допрем’єрний показ музичного відео на перший сингл «Пірнай».

Камерний дебют дуету Alyosha & Vlad Darwin одночасно став запрошенням на концерт в Жовтневому палаці, що відбудеться у лютому 2020 року, на якому артисти презентують музичну програму «Золота середина». Неординарні та стильні образи артистів були розроблені талановитим українським дизайнером Алісою Мярковською KElis ART.

Alyosha & Darwin 3

Вишукані квіткові композиції, люб’язно надані брендом «Цветочная мафия», додали нотку позитиву в програму вечора. Всупереч встановленим правилам дарувати квіти артистам, після вистави кожен гість отримав у подарунок живі квіти.

Автором новаторської ідеї нестандартної презентації виступила креативний продюсер Анна Матосьян, а реалізувала проект Марія Боровеньска.

Vlad Darwin: Мені не віриться, що минуло майже два роки з того дня, коли ми з Alyosha почали працювати над альбомом «Золота середина». Він вийшов дуже інтимним. І коли наступив момент ділитися новою музикою із слухачами, ми зрозуміли, що хочемо вперше представити альбом саме в камерній атмосфері. Так і народилася концепція арт-перформансу. Формат заходу так сподобався гостям, що ми вже думаємо над тим, чи не розвивати цю ідею далі.

БІЛЬШЕ ФОТО

Alyosha& Vlad Darwin 1