Alyosha & Vlad Darwin відзняли кліп “Торнадо” в Арабських Еміратах: перші фото зі знімального майданчика

Назад
Шоу-бізнес

Processed with VSCO with c8 preset

Дует Alyosha & Vlad Darwin готують новий гарячий кліп «Торнадо», зйомки якого відбулись в Арабських Еміратах. Артисти заінтригували першими фото зі знімального майданчика.

СЛУХАТИ: Alyosha & Vlad Darwin – Торнадо

Зйомки відео на пісню «Торнадо» з нового дуетного альбому «Золота середина» відбувались в одній з найкрасивіших пустель не тільки Арабських Еміратів, а й усього Близького Сходу – Пустелі червоних пісків. Ідея кліпу належить режисеру Інні Грабар. Виявилося, що зовсім непросто зробити зйомку в пустелі.

— Було дуже складно організувати зйомку в пустелі. Тому що ОАЕ – це єдина країна, до якої заборонено ввозити коптери (спеціальна камера, яка літає – ред.). І для того, щоб здійснити зйомку з повітря, довелося шукати місцевих операторів з усіма необхідними ліцензіями. Також нам потрібно було отримати спеціальний дозвіл на ввезення техніки та камер у країну. Це було непросто. Близько двох тижнів готувалися документи, їх затверджувала спеціальна комісія. Після прильоту цю техніку майже три години перевіряли на митниці в Еміратах і так само її оглядали, коли ми вивозили її з країни. Було чимало екстремальних моментів Й під час самих зйомок, – поділився деталями організації зйомки Vlad Darwin.

Всі учасники знімальної групи – оператори, фокус-пулери та асистенти – сильно обгоріли на сонці. Артистам та всій знімальній команді довелося щодня по гарячих піщаних барханах долати по декілька кілометрів пішки: і Alyosha на підборах, і Vlad Darwin у масивному взутті. Згідно з режисерським задумом героям музичного відео потрібно було відходити від траси вглиб пустелі, щоб на піску не було помітно слідів інших людей та автомобілів.

Processed with VSCO with c7 preset

Але створити ілюзію ідеальної поверхні піску так і не вийшло. Через велику кількість дублів сліди від взуття на піску все ж потрапляли у кадр. Для того, щоб вони були не такі помітні, асистентам на майданчику доводилося постійно підмітати бархани віником.

— Інколи здається, що Інна Грабар перевіряє мене на міцність: що не зйомка, то екстрим. Якщо для кліпу «Пірнай» вимагалося лежати у роялі з водою, зранку ходити босоніж по холодній землі, то тепер задача ускладнилася. Ми потрапили до пекла. Інша аналогія для пустелі, що плавить людину, мені на думку не спадає, – розказала про знімальний процес Alyosha.

Vlad Darwin також асистував під час зйомки кадрів з Alyosha: для тіні постійно тримав над співачкою велику парасольку, подавав воду, збирав речі, які артистка розкидала в кадрі, тримав колонку з музикою.

Пісня «Торнадо» увійшла до нового дуетного альбому «Золота середина». Автор слів і композитор Vlad Darwin розповів про створення треку:

– Ця пісня – своєрідний маніфест стосунків, у які втручаються сучасні технології. Це те, що стосується кожної пари, яка після завершення робочого дня зазнає вплив зовнішнього світу через мобільні гаджети. Ми радимо усім після 22:00 вимикати телефони та насолоджуватися стосунками один з одним. Нехай ніякі телефонні дзвінки, повідомлення, месенджери та інші комунікаційні здобутки нашої цивілізації не завадять побудові міцних відносин.

Прем’єра кліпу «Торнадо» запланована на найближчий час. А 16 лютого у столиці відбудеться найромантичніший концерт зими «Золота середина» чуттєвого дуету Alyosha & Vlad Darwin! Квитки вже у продажу.

СЛУХАТИ: Alyosha & Vlad Darwin – Торнадо

Processed with VSCO with c7 preset Processed with VSCO with c7 preset