Анастасія Приходько: «Мою козацьку кров може відчути кожен! «

Назад
Шоу-бизнес

prihodko-minЗ нагоди Дня захисника України та Дня Українського Козацтва Нова Українська Амазонка розповіла STАRBOM, кого із жінок хоче привітати у цей день, 14 жовтня:

— Я хочу привітати жінок-волонтерів, жінок-медиків, жінок, що служать у піхоті! Я добре знаю, що у нас є жінкі, які воюють. І саме їм ми присвятили пісню » Дівчата»! У нашій державі представниці слабкої статі, як їх часто називають, дуже сильні та смиливі. Вони туго шнурують берці і зрізають коси, ідуть на передову, щоб захистити нас із вами та побудувати майбутнє нашої держави!

-Настю, з нагоди Дня козацтва, що також відзначають в Україні 14 жовтня, цікаво дізнатись, чи добре ви знаєте історію своєї родини… Чи були у вас козаки. Можливо, знаєте, де вони воювали? Чи відчуваєте ви у своїх жилах коцьку кров?

prihodko-min— Мій дід родом із кубаньських козаків, він пройшов Велику вітчизняну війну. Мій дід бів потужною особистістю, відзначався сильним характером, був незламною людинию… Майже всі були упевнені: для цієї людини немає нічого неможливого…

Саме такою, як він сам, дід виховував мене, із самого дитинства. Він вчив будти сильною та ніколи не здаватися, завжди боротися за свою правду!

Звісно, я відчуваю у собі козацьку кров. Мені здається, це відчуває кожен, хто спілкується зі мною, хто приходить на мої виступи… Я завжди націлена на перемогу, не боюся жодних перешкод. Що б не трапилося, я залишаюся сильною! Разом ми непереможні! Вітаю усіх зі святом!

Анастасія Приходько – українська співачка, Заслужена артистка України, Народний волонтер та громадський діяч.

anastasiya prihodko goodbye mola group 21Вона – символ справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк.

Анастасія має доволі рідкісний для естради голос – контральто, діапазон – три октави.

В 2007 році, після перемоги у суперпопулярному російському телепроекті «Фабрика звезд-7», молода співачка підписала контракт із продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі виконала дуетом із Валерієм Меладзе хітову композицію Безответно.

Приходько активно гастролювала в США, Канаді, Іспанії, Ізраїлі, Швейцарії, Германії, Грузії, Чечні, Казахстані, Росії, Біларусі, Латвії, Литві, Эстонії. Збирала повні зали та Палаци Спорту на сольних концертах.  Грала у популярних телевізійних мюзіклах. Не сходила з телеекранів та обкладинок журналів. Отримувала безліч нагород.

А коли у 2009 році її обрали представляти Росію на Міжнародному конкурсі Eurovision, вона наполягла на тому, щоб виконати на всю Європу пісню Мамо не тільки російською, але й українською мовою.

У 2013 році Анастасія Приходько однією з перших артистів вийшла на Сцену Майдану, щоб підтримати борців за Свободу України. І однією з перших поїхала з концертними турами «Підтримаємо своїх» і Герої не вмирають в зону АТО.

Тур Герої не вмирають мав продовження у США, Іспанії, Італії. Під час концертів закордоном Анастасія Приходько зібрала понад $50.000, які передала на допомогу воїнам АТО, дітям-біженцям та родинам, які втратили житло під час бойових дій на Донбасі.

Зараз Анастасія Приходько почала новий – Український етап свого творчого життя.