Анастасія Приходько пригрозила невістці

Назад
Семья Шоу-бизнес

prihodko 23

Шанувальники творчості Нової Української Амазонки та численні підписники співачки добре знають, що від неї не слід чекати мімімішних постів та підписів до фото.

Навпаки, Анастасія Приходько відома своїми різкими висловлюваннями та волевими рішеннями. І навіть у день народженя власного сина українська виконавиця підтвердила «статус» амазонки. Тому що, вітаючи сина Гордія, Анастасія Приходько, можна сказати, пригрозила майбутній невістці.

— Сьогодні народився головний чоловік у моєму житті…. З появою хлопчика я зрозуміла цікаву річ, невістка буде в мене літати, не заздрю я їй)))!!!! 😂😂😂 З Днем Народження мій син сьогодні нам 2!) ❤- зазначила співачка у підписі до фото сина.

Власне, незважаючи на доволі суворий привіт потенційній невістці, Нова Українська Амазонка не втрималась від популярної серед усіх матусь помилки — говорити про дитину «ми», «нам» замість «він», «йому».

Психологи зазначають, що матері важко навчитися говорити, наприклад, «ВІН поча ходити» замість «МИ почали ходити». Такі фрази говорять про неготовність матері сприймати власну дитину самостійною, окремою одиницею суспільства.

Шановні мами, спробуйте, навчіться «відокремлювати» дитину від себе — це один із кроків до самостіності маленького члена вашої родини.

anastasiya pryhodko syn