Артем КАЙ займався коханням у всіх на очах

Назад
НОВОСТИ Новости MOLA group

Артем КАИ заимався коханням у всіх на очах (8)Український співак Артем КАЙ презентує свою нову відеороботу на пісню «Доля». Керував знімальним процесом талановитий український режисер Влад
Разіховський, який відомий своїми роботами для Олександра Пономарьова, Світлани Лободи, гурту «Друга ріка» та інших.

Артем КАЙ — Доля [ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ]

Кліп знімався у дуже камерній обстановці, а основною локацією стала старовинна квартира. Артем КАЙ розповідає про зраду (чию саме — глядач визначає сам), паралельно зі спогадами про колишнє велике кохання. У зйомки також були залучені музиканти з самої Нігерії, які серцем відчули музику «Soul» та гармонійно вписалися у сюжет кліпу.

Головну роль коханки Артема у кліпі отримала його ж дівчина та співачка Lida Lee. «Тому що тільки ми могли якомога правдиво прожити цю історію та показати на камеру справжнє кохання та біль» — розповідає Артем про обраницю.

Артем КАЙ — Доля [ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ]

Артем КАИ заимався коханням у всіх на очах (6)Артем КАЙ – український виконавець, двократний переможець шоу «Караоке на Майдані», учасник шоу «Х-Фактор» (5 сезон).

У період з 2015 -2016 рік Артем вже презентував дві відеороботи на пісні «Селфі» та «Влюбила». Після цього співак зробив творчу паузу на 1,5 роки, в наслідок якої був створений повноцінний альбом українською мовою (улюбленною мовою співака) та обрано новий псевдонім Артем КАЙ.

Стартом проекту Артем КАЙ стала пісня «Я не твій» , на яку згодом співак зняв відеокліп. А сингл «Доля» отримала свій початок на конкурсі «Хіт-конвеєр 2017» від каналу М2, з яким він потрапив до фіналу.

Артем КАЙ — Доля [ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ]