Автор пісень Альоші та Олі Полякової заспівала нецензурною лексикою

Назад
Шоу-бизнес

eyra 2На днях співачка Ейра, вона ж хітмейкер, пісні якої виконує мало не половина українського шоу-бізнесу, презентувала  стьобне треш-відео на пісню Фа!.

У кліпі вона то палко пестить, то суворо карає великого плюшевого ведмедя, який не вгодив її дівочим очікуванням. Пісня наповнена неоднозначною грою слів із вкрапленням гарячих словечок.

Eyra / Ейра — ФА! ДИВИТИСЬ ВІДЕО

Чого тільки варте обурене «страх тебе трах». Решту цитувати не будемо, краще послухайте самі.

Всі образи артистки в кліпі нарочито сексуальні. За словами знімальної групи, під час зйомок однієї зі сцен на ВДНГ, велосипедист, що проїжджав повз, так задивився на Ейру, що гучно гепнувся і, ймовірно, травмувався…

eyraРежисером кліпу виступила сама артистка. Оператором — юна, але дуже талановита Олександра Кушнарьова, більш відома як фешн-фотограф. Допомагала спродюсувати і довести до ладу вже досвідчена режисерка одного з провідних українських телеканалів Віра Шафранська.

Eyra / Ейра — ФА! ДИВИТИСЬ ВІДЕО

-Часом кохання перетворюється не зовсім на те, що ти очікувала. Спочатку ти плачеш, потім злишся, далі — мстишся. Але я не з тих дівчат, які будуть співати про страждання. Так, мені було боляче. Але минув час і я розумію, що радше стану стервом і змушу пошкодувати партнера про скоєне, ніж нарікати на долю.

Втім, і цей етап мине, бо почуття варто проживати, в них не варто затрягати. А ще я люблю хеппі-енди. Мені хочеться, щоб ця пісня допомогла дівчатам посміхнутися із самих себе, коли в них зриває дах через розлуку. Адже врешті-решт всі наші діалоги і стосунки — із самими собою.

Щодо музики і лірики, я обожнюю експеременти. І одне влучне слівце змусить слухача нашорошити вуха і запам’ятати пісню назавжди, — прокоментувала свою роботу Фа! Ейра.

Eyra / Ейра — ФА! ДИВИТИСЬ ВІДЕО

eyra 1Вочевидь, пісня була написана на основі реальних подій, але з ким саме дівчина пережила цей досвід і як це все закінчилось, залишається інтригою.

Варто додати, що гарячі словечки Ейри не потрапили у відеоверсію, адже на етапі схвалення реклами кліпу система Google Adwords відхилила цю версію через нецензурну лексику. Артистка, відома своєю креативністю, одразу перезаписала лайтовий варіант пісні. А оригінальна версія наразі доступна на цифрових платформах.

Варто зазначити, що, окрім таких сміливих експериментів, Ейра відома також і тим, що найпершою з українських артистів зібрала гроші на американській платформі «Кікстартер» на концерти в АТО та дебютний альбом. А через рік разом з іншими артистами успішно пролобіювала квоту на україномовну пісню в радіоефірі.

Eyra / Ейра — ФА! ДИВИТИСЬ ВІДЕО