Balaklava Blues презентує кліп “Don’t leave me”

Назад
Шоу-бизнес

Balaklava Blues

Українсько-канадський дует Balaklava Blues зняв кліп про київські мурали.

ДИВИТИСЬ КЛІП

Нові герої українського електро-фольку, дует Balaklava Blues презентують кліп,  присвячений київським муралам. Відео на пісню “Don’t Leave Me” знімали в травні 2019 протягом двох днів, тоді вдалося зафіксувати 79 муралів, усі вони увійшли до кліпу.

Кліп зняли на пісню-колискову з дебютного альбому Balaklava Blues — “Fly”. Це перший альбом команди, що живе в Торонто та створює worldmusic, базовану на українському фольклорі, який в червні 2019 отримав чотиризіркову рецензію британського видання Songlines , як “один з найбільш іноваційних та емоційно потужних проектів європейської музичної сцени» .

Balaklava

Марічка Марчик, вокалістка Balaklava Blues про кліп:

Коли ти на чужині, за сотні тисяч кілометрів від свого рідного міста Києва. Коли ти знаєш, відчуваєш, розділяєш його болі та радощі — хочеться зосередитися на красі, яка для тебе, імігранта є ще більш щемливою. Вона приходить у кольорових снах. У старовинних колискових піснях. Сильна, емоційна історія Києва останніх п’яти років. Місто мрій, боротьби та сили, місто мого кохання, місто надії. Мій Київ. Моя країна. Це те, що зі мною назавжди.

Balaklava_

Марко Марчик , вокаліст та продюсер Balaklava Blues про кліп:

— Кожен київський мурал дає голос тисячам людей, що сплять у вікнах будинків, оточені спалахами кольорів від муралів. У кожному цьому зображенні стільки любові, болю та надії. Колискова “Don’t Leave Me” – наша спроба створити саундтрек до цього живого каталогу снів

ДИВИТИСЬ КЛІП 

Хочешь оперативно узнавать все самое интересное из жизни звезд?

Подпишись на STARBOM в Instagram  и Telegram