Відкрився перший маркет-плейс Nastriy в сердці столиці

Назад
Стиль

NastriyБренди VICTORIA IVANKOVICH  та SONYAMONINA  та багато інших — відтепер, у новому шопінг-просторі Nastriy на Подолі. Гості мали унікальну можливість поспілкуватися з засновниками шоу-руму дизайнеркою   Вікторією Іванкович та стилістом Андрієм Поповим, а також першими створити власний образ   й почати вечір з келиха ігристого та музики від Alex P, Sergey Partyka і SONY.

NastriyІз завмиранням серця команда Nastriy готувалась до відкриття власного магазину. Це завжди дуже хвилююче, оскільки старт -дуже відповідально, потрібна особлива  атмосфера, яка в майбутньому і буде асоціюватися з брендом і його продуктами, яскраві та самобутні бренди а також цікава аудиторії пропозиція. 

— NASTRIY — це простір  особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого , — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.

Сьогодні Nastriy — це 8 брендів, але це тільки початок:

— VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни ,  що можна носити до, під час та після вагітності;

— SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття»;

— OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми. 

— ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності;

— SA PASÉ — прикраси зі срібла та позолоти, які чудово вписуються в повсякденне та урочисте життя;

— SVETA SAVELYEVA — авторські головні убори та аксесуари;

— LITVINOVA — сучасна класика, що поєднує комфорт та елегантність;

— KLI&KO FURS —верхній одяг, на який дають гарантію 10 років.

В цей вечір гостей  шоу-руму пригощав ресторан  Texas Ranch — справжня гастрономічна пригода. Відкриття святкували фірмовим коктейлем NASTRIY в барі Zbirka за  спеціальною ціною — партнерство бару та маркет плейсу обіцяє не тільки яскравий шопінг, а й подорож легендарними коктейльними традиціями Подолу. 

На честь відкриття та до новорічних свят діє спеціальна знижка — 20 %

Тож  приходь за настроєм та новим образом за адресою Костянтинівська, 21, щодня з 11.00 до 20.00