Богиня блюз-року Бет Харт завітає до Києва з новим альбомом про історію її життя

Назад

Beth Hart-A4 webНе пропустіть гучну музичну подію цієї зими!

8 грудня у Палаці Україна відбудеться концерт Бет Харт (Beth Hart) — великої американської співачки і автора пісень, номінованої на престижну премію Grammy, володарки премії Blues Music Award. Її називають новою королевою блюзу і часто порівнюють з Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Уайнхаус.  Співачка презентує в Києві свій новий альбом War In My Mind. Це буде єдиний концерт Бет Харт в Україні у межах світового туру.

КУПИТИ КВИТКИ

The Times: «У Бет Харт такий наполегливий і сильний блюз-роковий голос, що він може просто прибити вас до стіни. Деякі артисти вирішують співати блюз; а деякі ним живуть. І в історії музики усього декілька таких кар’єр зі злетом, падінням і новим злетом після нього — настільки ж блискучим, як у Бет Харт».

Зоряний шляху Бет Харт почався в Лос-Анджелесі з участі в 1993 році в популярному телешоу «Star Search», в якому вона здобула титул кращої вокалістки і звернула на себе увагу багатомільйонного американського глядача. Після цього було безліч альбомів, включаючи мультиплатинові, успішні виступи по Америці і всьому світу. У багажі Бет Харт два найсильніших альбома з Joe Bonamassa, співпраця зі Слешем з «Guns N ‘Roses», Нілом Шоном з «Journey», спільні виступи з Тадж Махалом, Джеффом Беком і навіть — з легендарним конструктором електрогітари, віртуозом Лесом Полом. Яскравою подією для Бет стала робота над платівкою «Bananas» групи «Deep Purple», на якій, вперше в історії колективу, Ян Гіллан дозволив звучати ще одному голосу, крім свого власного.

IMG_5216У Києві Бет презентує новий альбом War In My Mind, який офіційно вийшов 27 вересня на лейблі Provogue. Його продюсер — Роб Кавалло (Rob Cavallo), який працював з Green Day, Linkin Park, My Chemical Romance, Eric Clapton, the Goo Goo Dolls, Alanis Morissette, Black Sabbath, Phil Collins, Meat Loaf та багатьма іншими супер-зірками — вважає, що Харт зараз — на піку своїх творчих сил.

Ця співпраця стала важливим та серйозним етапом у творчості співачки. Бет каже: «Я думаю, що один з найбільших талантів Роба полягає в тому, що він повністю дозволяє артистам мати своє власне бачення. В мене не було ніяких розчарувань з жодною з цих пісень.»

Бет Харт настільки справжня, наскільки це можливо. У той час, коли інші музиканти полірують свої пісні, малюють свій образ, приховують свої недоліки та вік і ховають свої темні секрети, вона — митець, який розкриває свої карти і запрошує вас полюбити її або йти геть.

— Більше, ніж у будь-якому альбомі, який я коли-небудь записувала, тут я відкрита до того, щоб бути самою собою, — пояснює Бет.

Terry Steeves 1Той, хто знайомий з музикою і особистістю Бет Харт, знає, що вона пройшла через пекло, пережила важкі часи  у своєму житті і не приховує цього. Навпаки, вона до болю відверта, відкрита, оголена — вона ділиться з нами своїм  болем і всім, через що вона пройшла, тому що це єдиний спосіб стати сильніше і передати свою силу іншим. Ось чому «War In My Mind» настільки особиста. І ми знову чуємо неймовірний голос Бет Харт і знову стаємо свідками її історії, яка кожного разу зупиняє наше дихання і надихає нас вірити в те, що найкраще ще попереду!

Кажуть, що жоден концерт Бет Харт не схожий на інший, їх програма і настрій не повторюються. Неймовірний голос, віртуозне виконання в найширшому музичному та емоційному діапазоні — від інтимних блюзових балад до драйвових рок-хітів, особлива атмосфера щирості й довіри, повний контакт із глядачами — все це чекає нас на концерті у Києві 8 грудня!

Що: концерт світової королеви блюзу Beth Hart

Де: Національний палац мистецтв Україна

Коли: 8 грудня 19.00

КУПИТИ КВИТКИ