БРАТИ ГАДЮКІНИ презентують трек “СИВИНА В БОРОДУ”

Назад
Шоу-бізнес

BG_Syvyna v borodu_800x800_YouTube_profileЛюбві  всє возРАСТА покорні!

Живі легенди українського рок-н-ролу Брати Гадюкіни  презентують растаманську сагу про статевий зв’язок поколінь – черговий сингл з майбутнього альбому “Сміх і гріх”: “Я багато орав на полях королев. Старий кінь борозни не зіпсує, а тим більше – Лев!”. Вашій увазі – Сивина в бороду.

БРАТИ ГАДЮКІНИ – СИВИНА В БОРОДУ

Ідеолог нової пісні від “Гадів” – бас-гітарист та вокаліст гурту Ігор Мельничук. Безпосередню участь у створенні композиції  Сивина в бороду брали аксакали з класичного складу “Братів” – Павло Крахмальов (клавіші, вокал) та Михайло Лундін (вокал, барабани).

-Відверто кажучи, коли я у своєму нинішньому віці промовляю зі сцени слова нашої пісні 117 стаття «Я поклеїв малолєтку…», відчуваю себе дискомфортно, – зізнається Ігор Мельничук. – Тому, мабуть, Сивина в бороду – це наша відповідь Фройду, растаманська сага про статевий зв’язок поколінь. Еротичні фантазії з витримкою. Тож пам’ятаємо: любві всє возРАСТА покорні!

БРАТИ ГАДЮКІНИ – СИВИНА В БОРОДУ

Брати Гадюкіни – живі легенди українського рок-н-ролу.

“Гади” з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика.

Брати Гадюкіни –  це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв.  Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.

За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші.

Величезною втратою у 2009 році стала смерть лідера “Братів Гадюкіних” – Сергія Кузьмінського. В пам’ять про нього у 2011 році гурт знову зібрав найбільший український концертний зал для триб’ют-концерту Я вернувся домів за участю кращих українських (і не тільки) музикантів. На підтримку цього концерту був записаний триб’ют-альбом.

У 2013 році “Брати Гадюкіни” ухвалили рішення повернутися. І видали альбом Made in Ukraine.

Минулого року “Брати Гадюкіни” отримали спеціальну нагороду Національної музичної премії YUNA «За особливі досягнення», володарями якої стають артисти, чий вплив на українську музику значущий і незаперечний.

Невдовзі «Гади» випустили на волю музичного монстра Франкенштейн/Oh My Love. Відео створене анімаційною майстернею ORLYK-2d. Режисер-аніматор – Борис Денисевич, який працював над соціально-політично-саркастичною анімацією Історія однієї курви від “Братів Гадюкіних”.

Потім музиканти «добили» медіа бойовиком Крав – анархічно-саркастичним маніфестом, предтечею якого є «совіцька» мудрість: “Не наїб…ш – не проживеш”. І оголосили Сафарі на силіконових світських левиць – без пластики та цензури.

Зараз «Гади» готуються до презентації наступного альбому, який матиме назву “Сміх і гріх.

Брати Гадюкіни співпрацюють зі STARBOM.COMpany – промо-компанією продюсера Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment.

БРАТИ ГАДЮКІНИ – СИВИНА В БОРОДУ

gady.com.ua

Facebook

Instagram

Twitter

YouTube