Дефіцит діагностичного обладнання в Україні зменшується

Назад
Здоровье
6Ще одна районна лікарня під Києвом отримала сучасну діагностичну систему. На черзі — доставка ще двох подібних апаратів до Обухова та Тернополя.
 
Команда благодійного фонду «MANUS DEI» відвідала Васильківську центральну районну лікарню, до якої передала сучасну систему УЗД виробництва фірми «Mindray».
 
5Ергономічний і ультракомпактний апарат, який було передано, підвищує клінічну ефективність за рахунок поєднання зручного інтерфейсу і чисельних програм та функцій.
 
Крім того, завдяки використанню передових технологій кольору, зображення легко переглядати на моніторі. Використовуючи нові програми обробки, УЗД-система DC-40 пропонує відмінну якість зображення, що значно підвищує точність діагностики.
 
2Широка лінійка датчиків і набір багатофункціональних програм дозволяє використовувати апарат в різноманітних областях ультразвукових досліджень. А наявність нових додатків iStorage і MedSight дозволяють передавати отримані зображення на комп’ютер або смартфон.
 
Як показує досвід роботи фонду, дефіцит діагностичного обладнання у вітчизняних лікарнях занадто великий. Тому вже 13 березня аналогічний УЗД-апарат команда «MANUS DEI» передасть до Обухівського міського центру медико-санітарної допомоги. А наприкінці березня ще одну систему УЗД буде передано до Тернополя.