Тетяна Петракова провела ювілейний фестиваль «Діти за майбутнє України»

Назад
Шоу-бизнес

татьяна петракова-min6 березня на сцені Українського дому відбувся  V ювілейний фестиваль «Діти за майбутнє України», який щороку організовує та впроваджує відома всім команда Ukrainian People під керівництвом громадського діяча  Тетяни   Петракової.

Захід проходив за підтримки   інвестиційної компаніі FGK  та її директора відомого мецената Сергія Позняка та  генерального призового  партнера Ювелірної  компанії KSD AURUM

татьяна петракова 1-minГоловна мета проекту – підтримка творчого потенціалу  талановитої , обдарованої молоді , долучення дітей до культурного та національного багатства країни  .

Цього року фестиваль об’єднав на сцені понад 500 дітей з усіх куточків України , які виконували незабутні постанови, вокальні номери, читали патріотичні вірші.  Виступи юних талантів неймовірно захопили  та розчулили  гостей в залі, примусивши аплодувати стоячи, буквально, зі сльозами на очах , особливо загальна постанова «Молитва», з якої розпочався захід  та виконання гімну України!

татьяна петракова 2-minАвтор проекту Тетяна Петракова  зазначила, що саме робота з дітьми на даний час – це найкращий спосіб  створити нову Україну, бо  від тих цінностей , які ми закладаємо в виховання дітей сьогодні,  залежить наше завтра. Наша мета сьогодні – не тільки привити дітям любов до Батьківщини , але й надати необхідні цінності, які втрачає сьогодні наше суспільство: повагу до оточуючих та до себе, небайдужість, порядність.

Наш фестиваль – це вже історія , і я мрію, щоб ми і надалі підтримували наших дітей , ростили гідних особистостей, що досягають успіху не за ради титулів, вигоди, корон чи медалей, а за ради  самовираження, щастя, любові та людяності .

Проект «Діти за майбутнє України» одержав підтримку з боку  відомих митців, громадських діячів   та зірок української естради! Підтримати дітей в цей день прийшли відомий український звукорежисер та музикальний продюсер Володимир Бебешко,  українська радіоведуча, продюсер та програмний директор «Радіо П’ятниця» Анна Свірідова, співачка Міла Нітіч, Заслужений журналіст України Марина Кінах,   відомий хореограф Олександр Лещенко, волонтер та українська співачка Алла Мартинюк, голова МІЖНАРОДНОГО Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко,  художниця Анна Гомонова, Заслужена артистка України Оксана Стебельська, волонтер Ксюша  Київська, експерт особистості,  Олександра Штаній – Медяник.

Ведучими заходу стали відомий телеведучий, власник «Середа – майстерня риторики» Антон Середа та найбільш титулована улюблениця всіх дітей – Ілона Марчук.

 Організатори заходу висловлюють подяку

Призовим партнерам:

– Генеральному партнеру — Ювелірній компанії KSD AURUM — різноманіття ювелірної краси

– Благодійному фонду «Разом» Людмили Русаліної

– Торговій марці «Молоко від фермера»

– Мережі ресторанів L’KAFA Cafe

Олександрі Штаній-Медяник, – Жіночому клубу «W Lab»

– Міжнародній транспортно-логістичній компанії «Art Logistic»

— генеральному партнеру інвестиційної компанії FGK  та його директору Сергію Позняку