Денис Путінцев про EuroДвіжн: Харків вразив патріотизмом

Назад
Заходи Шоу-бізнес

denis-putintsevЯк відомо, наразі триває всеукраїнський тур Найкращого Свтякового гурту України – “ТІК”, що має назву EuroДвіжн.

Днями Віктор Бронюк і Ко виступили у Харкові. І, як зазначив креативний продюсер однієї з найвідоміших продюсерських компаній України MOLA group Денис Путінцев, Харків – одне із тих міст для артистів, де ъхны концерти проходять певну перевырку сприйняттям публыки. Адже до першоъ столицы приїздить чимала кількість артистів, отже тутешню публіку можна назвати вибагливою.

Свою «перевірку» «ТІК» пройшов на відмінно!

Іще до виходу гурту на сцену зал стоячи виконав гімн України! І це було вражаюче!

ВІДЕО

ТІК у Харкові– Я прожив у Харкові 16 років, бачив чимало різноманітних виступів, тому маю право сказати, що харківський концерт «ТІК» не порівняти з жодним іншим! – ділиться Денис Путінцев. – Попри усілякі розмови щодо настроїв у місті через його близькість до прикордонних територій з Росією, на концерті «ТІК» зал довів, що є абсолютною частиною саме УКРАЇНИ. Патріотизм, який показали харків’яни, вразив!

Ну а “ТІК” продовжує свій всеукраїнський тур EuroДвіжн. І сьогодні завітає до Житомира.