«Гіркі жнива» побачать у більш ніж 40 країнах

Назад

marina poroshenko22 лютого у кінотеатрі «Оскар» ТРЦ Gulliver відбулася урочиста прем’єра фільму «Гіркі жнива» — першої англомовної  художньої стрічки про Голодомор 1932-1933 років.

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із дітьми відвідала захід і подякувала всім, хто долучився до створення фільму. Перша леді висловила впевненість, що стрічка стане справжнім відкриттям для мільйонів глядачів світу, адже багато років цей злочин проти людства замовчували і навіть зараз намагаються применшити масштаби трагедії.

Картину представив глядачам продюсер Ян Ігнатович (Канада). Червоною доріжкою у Києві пройшли виконавиця головної ролі Саманта Баркс (Великобританія) та режисер Джордж Менделюк (Канада). До них приєдналися українські актори Олександр Печериця та Остап Ступка, які зіграли у стрічці, та сценарист Ричард Бачинський-Гувер.

Більше ФОТО

marina poroshenko 2У своїй промові Ян Ігнатович зазначив, що вбачає велике значення проекту для поширення правди про Голодомор, адже трагедія в історії українського народу  є майже незнаною у західному світі. «Стрічку побачать на великому екрані кіноглядачі понад сорока країн на всіх континентах світу. І вона обов’язково матиме резонанс», — переконаний продюсер.

На урочистий захід завітали відомі українці: Михайло Іллєнко, Олесь Санін, Сергій Лещенко, Тарас Чубай, Олег «Фагот» Михайлюта, учасники гурту «Гайдамаки», Соломія Вітвіцька, Злата Огнєвіч, Лариса Губіна, Марія Бурмака, Христина Соловій, Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян, ЯрмаК, Анна Панова, Світлана Тарабарова, Наталка Карпа та інші гості.

Більше ФОТО

 

Фільм «Гіркі жнива» в усіх кінотеатрах України з 23 лютого!

ПРО ФІЛЬМ

В Україні часів Голодомору та сталінського терору розгортається епічна любовна історія молодих людей Юрія (Макс Айронс) і Наталки (Саманта Баркс).

Видовищна масштабна картина про кохання, честь і нескорений дух нації, знята міжнародною командою кінематографістів з британськими, голлівудськими і українськими акторами у головних ролях.

 

У ролях: Макс Айронс, Саманта Баркс, Баррі Пеппер, Терренс Стемп, Тамер Хассан, Олександр Печериця, Остап Ступка