Денис Путінцев та Богдан Юсипчук проведуть Клас Майстер у Студії мистецтв Smile

Назад

денис путинцев богдан юсипчукТак-так, саме Клас Майстер! А не звичний майстер-клас.

Чому саме така назва? Клас Майстер подарує вам можливість подивитись зсередини на красиву картинку «зіркового» життя, розкриє секрети успіху… І після цього ви обов’язково скажете не лише спікеру, але й самому собі: «Клас, майстер!»

Отже на вас чекають цікаві вихідні 20 та 27 жовтня!

20 жовтня, у суботу, Студія мистецтв Smile запрошує на Клас Майстер Дениса Путінцева – продюсера, медіамена, актора, журналіста, засновника промо-компанії STARBOM.COMpany, члена журі «Фабрики зірок-2» (Новий канал), експерта Національної музичної премії YUNA.

Темою цієї інтерактивної зустрічі стане відкриття таємниць успіху у світі шоу-бізнесу. У ході спілкування ви отримаєте практичні поради, що стануть у пригоді майбутнім зіркам.

Адже Денис Путінцев має неабиякий досвід роботи із українськими зірками, серед яких: «ТІК», «Брати Гадюкіни», MamaRika, Анастасія Приходько, Lama та багато інших.

До речі, вже тривалий час Денис Путінцев співпрацює із Богданом Юсипчуком — актором, телеведучим, українським Джеймсом Бондом, володарем титула «Найкрасивіший чоловік планети», а також членом журі революційного телепроекта «Модель XL» на «1+1».

І вже 27 жовтня Богдан Юсипчук дасть відповіді на усі запитання у рамках зустрічі «Клас Майстер» від Студії мистецтв Smile.

Тема зустрічі — «Голлівудська мрія — реальність: як потрапити у кіно та отримати роль своєї мрії».

Про кіноіндустрію Богдан Юсипчук знає чимало із власного досвіду. Адже у його фільмографіі серіали «Ментівські війни», «Повернення Мухтара», «Щоденники Темного», а також повнометражні картини: «Тіні незабутих предків», «Чунгул», «Синевір».

У 2018 році на великі екрани вийде історична драма «Крути 1918», де Богдан Юсипчук зіграв одну із ключових ролей. А вже наступного року Богдан стане головним героєм коміксів у міжнародному проекті.

Загалом більше 10 кіноробот (серед них і англійською мовою), понад 40 ролей у серіалах, а також зйомки у відеокліпах та рекламних роликах.

Тож зустріч із Богданом Юсипчуком подарує чимало приємного та корисного. Молоді актори отримають слушні поради щодо власної кар’єри у непростій сфері кіно.

Поспішайте зареєструватись на Клас Майстер*:

20 жовтня – Студія мистецтв Smile запрошує на Клас Майстер із Денисом Путінцевим

27 жовтня – Студія мистецтв Smile запрошує на Клас Майстер із Богданом Юсипчуком

Кількість місць обмежена!

Телефонуйте: 0674811158

*1 квиток на Клас Майстер передбачає присутність дитини у супроводі одного із батьків.