Денис Путінцев у серіалі «Ментівські війни. Харків» на «2+2»

Назад
Шоу-бизнес

08 денис путинцевКреативний продюсер, медіамен та засновник промо-компанії STARBOM.COMpany — Денис Путінцев   зіграв у серіалі Ментівські війни. Харків, що з успіхом пройшов на телеканалі «2+2».

Денис Путінцев з’вився на екрані в образі негативного персонажа – колишнього слідчого Олексія Ласкарьова. За часів роботи в «органах» Ласкарьов знищив докази, врятувавши від ув’язнення сина високопосадовця, що ґвалтував і вбивав дівчат. Після цього Ласкарьов залишив посаду слідчого і розпочав власний бізнес.

Дивіться ВІДЕО

Більше ФОТО

Втім, не розпрощався із «мажором»- ґвалтівником. Ласкарьов поставляв збоченцю дівчат. А той, у свою чергу, допомагав колишньому слідчому вигравати тендери та розширювати бізнес.

Нагадаємо, Денис Путінцев — рromo & PR спеціаліст, засновник інформаційного ресурсу STARBOM.com, сценарист, музикант, телеведучий, актор, вrand voice, член журі телепроекта «Фабрика зірок 2» (Новий канал), музичний експерт ток-шоу «Міністерство Прем’єр» (М1), експерт Національної музичної премії YUNA, креативний продюсер та директор entertainment-компанії повного циклу MOLA group, засновник промо-компанії STARBOM.COMpany, щро співпрацює із багатьма відомими українськими артистами, серед яких ТІК, MamaRika, Анастасія Приходько, Брати Гадюкіни, Богдан Юсипчук та інші.

Дивіться ВІДЕО

Більше ФОТО