Діма Коляденко став ведучим нової програми про шоу-бізнес — «Зіркоманія», на каналі «Україна 24»

Назад
Шоу-бізнес

Dima Kolyadenko_2В ефірі телеканалу «Україна 24» стартувала програма, що відкриває таємниці українського та світового шоу-бізнесу з несподіваних сторін — «Зіркоманія». Її ведучим став харизматичний шоумен і співак Діма Коляденко.

Щовихідних Коляденко буде розповідати глядачам культурні та гламурні сенсації з реального й онлайн життя відомих людей. Глядачі «Україна 24» дізнаються першими ексклюзивні новини про зірок з вуст телеведучого.

– Ну як же інформаційний канал може обійтися без зіркових новин? Правильно — ніяк. Тому разом з каналом «Україна 24» ми запустили абсолютно нові, вражаючі новини, про зірок України та світу. Я покажу життя відомих людей з усіх ракурсів, нічого не приховуючи. Гарантую — ніяких секретів, навпаки — більше пристрастей і ексклюзив. Вмикайте щосуботи та неділі — «Зіркоманія» в ефірі!» — поділився ведучий Діма Коляденко.

Як відомо, сам Коляденко товаришує з багатьма артистами та дізнається багато новин першим! Тому програма буде насиченою. Діма розповів в ефірі, що у нього днями вкрали сторінку в Інстаграм. Викуп шахраям артист платити не захотів, і тепер у Коляденко нова сторінка, як назвав її сам шоумен — життя в Інстаграм з чистого аркуша!

Dima Kolyadenko_1