Джамала зізналася, що допомагала MARUV перемогти на Нацвідборі на Євробачення

Назад
Шоу-бізнес

ДжамалаУкраїнська співачка Джамала стала однією з суддів, яка емоційно реагувала на виступ співачки MARUV у фіналі Національного відбору Євробачення в Україні. Через гастролі Анни Корсун (справжнє ім’я MARUV) в Росії та скандал з сестрами Опанасюк щодо Криму, Джамала засумнівалась у її перемозі.

Скандал навколо відбору Євробачення в Україні спалахнув ще у лютому 2019 року, однак про нього у шоу-бізнесі згадають до сьогодні. Відтак, Катерина Осадча у програмі “Світське життя” запитала переможницю Євробачення-2016 Джамалу, що вона відчувала під час роботи з MARUV.

– Я казала їй, що мені дуже хочеться, щоб вона була богинею у цій пісні. “Так, ти дуже добре танцюєш, але, все ж таки, конкурс “Євробачення” – співочий конкурс”. І вона прислухалася, вона багато чого зробила. Вона додала гітару, про яку я сказала, що це буде мати сексуальний вигляд. Я вболівала за цю пісню, вона мені подобалась, – поділилася Джамала.

Але в цей же час їй було важко працювати під час прямих ефірів на відборі: “Була дуже напружена атмосфера. Якщо б я знала, що буде такий Нацвідбір, я, може, не погодилася б бути суддею. Може, дійсно була дуже емоційна, тому що, якщо це стосується Криму, то це мій особистий біль і він так у мене виривається назовні. Я не могла не сказати про те, що відчувала”.

Вона додала, що за її думкою, людина, яка має можливість представляти Україну на міжнародному конкурсі, повинна мати власну позицію.