DZIDZIO влаштував онлайн-прем’єру кліпа «Моя любов»

Назад
Шоу-бизнес

dzidzioДнями, 23 листопада, у прямому ефірі на офіційному каналі DZIDZIO в YouTube відбулась прем’єра кліпу на пісню Моя ЛЮБОВ.

Дзідзьо особисто разом з прихильниками спостерігав, як відбувалась прем’єра відео, читав коментарі в чаті і відповідав на найцікавіші з них!

DZIDZIO — Моя ЛЮБОВ дивитись

Моя ЛЮБОВ — саундтрек до романтичної комедії «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ» (фільм в українському прокаті з 25 жовтня 2018).

DZIDZIO у відео постає у ролі янгола, такого собі бога Купідона з німбом, крильцями, луком та золотими стрілами, який спостерігає з небес за історією кохання двох людей і максимально допомагає їм відкритись одне одному та насолоджуватися любов‘ю.

DZIDZIO — Моя ЛЮБОВ дивитись

Те, що кохана не чує, не стає перепоною до почуттів, Дзідзьо кохає дівчину усім серцем, ніжно і трепетно, так, як у перший раз.

Дзідзьо: «В пісню і кліп на ім’я Моя ЛЮБОВ я вклав великі почуття. Відкрийте своє серце і тільки зі щирими намірами у ньому заживе справжнє кохання. Ця пісня для людей, щоб вони за всіма негараздами і образами, що їх оточують в житті, згадали собі, що є Любов!»

Нагадаємо, що першими на великому екрані кліп побачили багатотисячні гості мега шоу DZIDZIO SUPER-PUPER Birthday Party, що відбулося у столичному Палаці Спорту у День народження фронтмена гурту DZIDZIO Михайла Хоми.

DZIDZIO — Моя ЛЮБОВ дивитись

Несподіванкою для артиста стало те, що його мама Галина Янівна Хома записала для нього відеопривітання з Днем народження, яке режисери шоу показали на екрані, та передала величезний букет червоних троянд.