EMPIRE OF TALENTS: І Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва

Назад

Афіша Empire of TalentsВперше у мальовничому куточку Закарпаття, місті Мукачево, в період цвітіння Сакури, з 29 квітня по 02 травня 2017 року відбудеться грандіозна подія – І-ий Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of talents», у якому візьмуть участь юні таланти з усієї України та з-за кордону. До 1 квітня, на офіційних сторінках в соціальних мережах, триває реєстрація бажаючих стати учасниками конкурсу-фестивалю.

Прогнозована кількість учасників – 1000 осіб, віком від 3-х до 35 років, які готуються продемонструвати свою майстерність у таких жанрах: вокал та вокальні колективи,  хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, мажоретки, барабанщиці, моделінг, дизайн одягу, оригінальний жанр.

Участь у фестивалі візьмуть також і діти-сироти, інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також із сімей бійців АТО.

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме високопрофесійне міжнародне журі з України, Угорщини та Венесуели що складається з провідних діячів культури і мистецтв, спеціалістів у різних видах мистецтв, зірок шоу-бізнесу, Народних та Заслужених артистів України, керівників та продюсерів музичних студій і колективів, директорів Міжнародних проектів та фестивалів, акторів, режисерів, поетів, композиторів, концертних менеджерів, pr-спеціалістів, хореографів, викладачів та продюсерів.

Склад журі: Амадор Лопез та Олег Серафін, Зінаїда Варі, Наталія Бучинська, Тимофій Нагорний, Юрій Фальоса, Андрій Князь, Тарас Шіт, Борислава Білоцерківська, Ігор Білик.

Після церемонії відкриття І Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of talents» розпочнеться конкурсна програма у декількох номінаціях: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, мажоретки, барабанщиці , моделінг, дизайн одягу, оригінальний жанр.

Також у рамках фестивалю пройде масштабний флешмоб/майтер-клас Амадора Лопеса (не тільки для учасників фестивалю, але й для мешканців та гостей міста), творчі зустрічі, екскурсії мальовничими місцями Закарпаття, концертні виступи зіркових членів журі та учасників фестивалю. церемонія нагородження учасників, дипломантів та переможців. Завершиться фестиваль 2 травня святковим гала-концертом на великій сцені у центральному парку!

Якщо бажаєте взяти участь у конкурсі, дізнайтесь подробиці у соцмережах:

VK

VK

Facebook

Facebook

Надсилайте заявки