Фільм «Продюсер»: коли прем’єра

Назад
Шоу-бизнес

анна ризатдиноваЩе до виходу комедії на великий екран українці отримають чимало інформації про зйомки та учасників знімального процесу.

Отже відомо, що серед виконавців головних ролей — співачки Даша Астаф’єва та Слава Камінська (руда із «НеАнгелів»). А днями стало відомо, що до так званого акторського складу приєдналась і славетна українська гімнастка Ганна Різатдінова.

За сюжетом її героїня — тренер у спортклубі і палко захищає честь шанувальниць фітнесу від одного нахабного персонажа.

Анна не приховує свого захоплення від зйомок:

«Мені було цікаво спробувати себе в кіно, й мої очікування виправдались — усе дуже сподобалось! Спочатку я навіть хвилювалася, оскільки не знала, що й як відбуватиметься, але колектив на знімальному майданчику був настільки дружний і згуртований, що всі мої страхи швидко випарувалися.

Дякую всій команді й особливо режисерові фільму, який дуже допомагав і підтримував під час зйомок. Після такого вдалого першого досвіду хочеться зніматися в кіно ще і ще. Тож, чекаємо на прем’єру!»

Прем’єра фільму вже незабаром — 14 лютого наступного року «Продюсер» виходить на кіноекрани України.

анна ризатдиноваНагадаємо, що у центрі сюжету «Продюсера» — самовпевнений та самозакоханий кінопродюсер, якому успіх вдарив у голову. На неймовірні вечірки він витрачає всі гроші, зароблені за минулий фільм, і навіть ті, що вже виділені на наступний.

Та ось приходить час Х: нові зйомки розпочинаються вже завтра, а платити за них, як виявилося, немає чим… Продюсер має знайти купу грошей та власноруч доставити їх на знімальний майданчик за містом. Дорогою на нього чекають чудернацькі пригоди, кумедні ситуації та декілька уроків від карми.

Кінотеатральний прокат в Україні здійснюватиме компанія Ukrainian Film Distribution.