Gunna Chorna – Галицький флоу: KRECHET презентує файну гіп-гап-кобіту

Назад

«Галицький флоу» – це репрезент молодої яскравої галичанки Gunna Chorna. Під музику від KRECHET артистка знайомить слухача з собою, розповідає хто вона така, звідки і робить це з додаванням львівської ґвари (діалект) під притаманний для галицького краю мотив.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Gunna Chorna – Галицький флоу

7

Це старт нової історії в житті дівчини, яка ще змалечку слухала реп, мотиви західного краю Вови зі Львова, вбирала в себе рими та сенси текстів, а тепер вже і сама будує свій шлях артистки. Трек просочений колоритом, самим містом Лева, його вулицями, людьми та традиціями. Як каже артистка: «Галицький флоу плюс хіп-хоп – то є сила». 

У мене запитували: «Ганя, чому сопілка? Чому українські мотиви та реп?» Так життєво склалося, що приставка етно-  в моїй ДНК. Я із західної України, регіону на північ від Карпат. Мала, що в дитинстві слухала Вову зі Львова та переймала його мотиви. А ще був інший світ – ONUKA. Ці два виміри симбіозували моєму духу та міксувалися між собою. На цьому я виросла, тому зараз у мене галицький флоу, в цьому моя сила, – розповідає Gunna Chorna.

3

 

Разом із треком артистка презентує кліп, який увібрав в себе вайб золотої ери хіп-хопу та нульових із нарочитою сексуальністю та відвертим гедонізмом. Розкуті образи, танці посеред баскетбольного майданчика, урбан культура та дикість і самобутність природи. 

Топи у синьо-жовтих тонах, краплини на шиї як імітація крапель Синевиру, кольорова еко шуба, як прототип гуцульської гуні – це нове прочитання українського костюму та одягу, створених для кліпу разом із українськими хендмейд та стрітвеар брендами.

Можливо люди скажуть «не на часі танці», проте маю іншу думку на цей рахунок. Навіть в найскладніших умовах наша культура зміцнюється, вона стає сильнішою, виразнішою, вона розвивається. Це те, заради чого треба творити, – так ми демонструємо свою незламність і впевненість у кращому майбутньому, – коментує Ганна.

 

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: Gunna Chorna – Галицький флоу

 5