«Розкуси» Gunna Chorna

Назад
Шоу-бізнес

 

Хіп-хоп артистка Gunna Chorna презентує трек «Розкуси». Це літня грайлива історія, сповнена танцювальної енергії. Жіночий вокал поєднаний із качовим хіп-хопом, а хуковий поп-приспів робить із реп-треку радіо-хіт. 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Gunna Chorna – Розкуси

Gunna Chorna2

«Розкуси» – це пісня про те, що треба скидати маски та показувати себе справжню як в особистих відносинах, так і у творчості. 

 

Це моя перша робота після зміни вектору своєї творчості і мені цікаво як цей трек сприйме моя аудиторія. Трек був написаний ще восени, деякий час я була в пошуках подачі та звучання. І наразі пазл склався. 

Головний меседж пісні про те, що люди роблять завчасні висновки не докопавшись до суті. Адже всі ми так чи інакше на початку вдягаємо маски, – говорить співачка.

За рік на реп-сцені Gunna Chorna знайшла своє місце в українському репі та змінила своє звучання. Пройшовши шлях від галицького діалекту до сучасного жіночого хіп-хопу. Сьогодні Gunna Chorna – це сучасне звучання хіп-хоп бітів, що поєднані з танцювальними поп-ритмами.

Я жартую, що головна ідея відео на трек – це можливість порахувати всі мої тату. Бо точну їхню кількість не знаю навіть я. За допомогою безсенсовного танцювального відео я хотіла розрадити всіх людей, які переживають важкі моменти та підтримати їх, закруживши всіх в танцях в ляльковому рожевому будинку, – ділиться Gunna Chorna.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Gunna Chorna – Розкуси

сover