HANUMIKE – Дика дичка з коханкою “Папіка” та Позитивом

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Українсько-американський гурт HANUMIKE випустив запальний фіт з акторкою серіалу «Папік» Дашею Петрожицькою та екс-учасником гуртів “Время и Стекло” и MOZGI Позитивом.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: HANUMIKE – Дика дичка

S

Трек «Дика дичка» — це суміш палких почуттів та музики, що змушує танцювати незважаючи ні на що. Пристрасть, сміливість, краса — це далеко не все, про що пісня.

Гурт зізнався, що свій новий трек присвятили палкому коханню в сучасних реаліях. Він — справжній патріот своєї країни. Вона — гаряча та нестримна дівчина, яка теж боронить своє. У них на двох не лише одне завдання — знищити ворога, а й одне кохання.

S

«Ми намагалися розповісти про наших дівчат, які взяли всю волю в кулак і без сентиментів б’ють по окупанту. Ну і як це може не зачаровувати? — зізнаються артисти.

Пісня «Дика дичка» — про українських дівчат із ЗСУ, які попри все, не лише залишаються найвідважнішими, а ще і найкрасивішими. «Це не Джавелін, це не Хаймарс. Це — моя дівчина»

«На “нулі”, в тилу, де-небудь — леді залишаються леді. У цьому і сила наших українок» — кажуть хлопці.

S

S

Над словами працювали Руслан Ханумак, Ельдар Кабіров та Євген Семенченко. Над музикою — Ельдар Кабіров і Вадим Лисиця. Аранжування ж написав Роман Катрук. А зведенням, записом та мастерингом займався відомий український саундпродюсер Вадим Лисиця.

Головним героєм кліпу став POSITIFF та українські жінки військовослужбовці.

ДИВИМОСЬ ТА СЛУХАЄМО: HANUMIKE – Дика дичка

S

S