Хіп-хоп артисти готують українців до пляжних паті

Назад
Шоу-бізнес

IZI3Не минуло й місяця після виходу альбому «Mr. Worldwide», а R&B виконавець SYSUEV вже презентує свій новий сингл «Будь на Ізі», який швидко налаштує вас на літній вайб.

Цього разу SYSUEV об’єднав творчі зусилля з талановитими хіп-хоп виконавцями ЧАКІР і ХАС, кожен з яких створює якісний український реп із нью-скульним звучанням та гострими текстами, які змушують мислити.

«Будь на Ізі» дарує слухачам радість, легкість і позитив.  Ця запальна джазова пісня піднімає настрій і кличе нас покинути усі турботи. Тим паче, літо ще попереду й у нас багато часу, наповненого безмежним щастям і гарячими танцями біля моря до ранку.

Про зазначений реліз артисти багато розповідають у своїх Instagram сторіз:

– Цей трек пронизаний позитивним вайбом, який особливо потрібен усім нам у цей не простий час. Впевнені, що, послухавши наш сингл, кожен зможе позбавитись від труднощів, звільнити себе від думок, які стають на перешкоді у досягненні поставлених цілей, і зарядившись оптимізмом, з легкістю дати під зад усім сумнівам та зробити впевнений крок назустріч омріяним висотам!

Натхненний успіхом альбому «Mr. Worldwide», SYSUEV планує багато виступів на музичних фестивалях літом і восени цього року.