Jason Derulo, Blackbear, The Kid Laroi: кримськотатарська співачка Sevile про роботу зі світовими зірками

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Кримськотатарська співачка Sevile презентувала дебютний сингл під назвою «Льолі». Це музична історія, яка поєднала в собі сучасну попмузику з етнічними мотивами, які передають українську культуру та показують її цінність. Особливістю композиції є соло скрипки, яке Sevile виконує сама. Адже вона професійна скрипалька. Про свій творчий шлях, мотивацію і те, що надихнуло випустити прем’єрний сингл, Sevile розповіла в ексклюзивному інтерв’ю STARBOM.

 СЛУХАЄМО: Sevile – Льолі

IMG_0712

Sevile, ви проживаєте в Америці, розкажіть про вашу діяльність та роботу?

Я закінчила університет в Нью-Йорку. Вчилась я фінансової справи, але після випуску вирішала все ж таки робити те, що насправді приносить мені задоволення. Тому пішла в одну з найкращих шкіл візажистів. І так склалось, що зараз я працюю візажистом/гримером на багатьох різних проєктах. Кожного разу це щось нове та цікаве для мене – різні музичні кліпи, фільми, серіали, fashion зйомки та інше.

З ким з відомих артистів вам довелося працювати?

Працювала на зйомках кліпу Jason Derulo – «Acapulco», на зйомках для Blackbear – «My worst». Також були зйомки для The Kid Laroi – «Thousand miles» та репера Polo G – «Distractions».  Працювала з дуже відомою співачкою SZA з піснею «Kill Bill», з Meghan Trainor над кліпом «Made you look». Багато працювала під час зйомок кліпів із відомим продюсером та директором Henry Lipatov.

Чи стикалися ви з труднощами під час зйомок через специфічний характер у зірок?

Деякі зірки дійсно мають специфічний характер, але в основному у мене ніколи не виникало труднощів. Коли обирала цю професію, то чітко розуміла на що йду і працюватиму з різними людьми. Тому до кожної ситуації ставлюсь професійно та сприймаю це, як важливий досвід. Було таке, що для однієї співачки мала попшикати спеціальну гримерну кров для сцени. Усе було добре, але до мене підбігла вся її команда і розповіли, що був випадок, коли в артистки пішла алергія на цю кров. Зізнаюсь, що це було стресово. Але я використовую тільки якісні продукти та була впевнена, що з нею все буде добре. Тому показала команді складники, які входять до засобу, і всі заспокоїлись. Тому перед тим, як почати працювати, тепер завжди питаю клієнта, чи є в них на щось алергія. Великого конфлікту не виникло, але перенервували всі.

Яка ситуація спонукала та надихнула вас на створення власної композиції?

Ще з дитинства я завжди мріяла виступати на сцені. Працюючи на різних зйомках кліпів з відомими зірками, бачу як це нелегко, яка це насправді велика робота. Проте, мене це зовсім не лякає. Одного дня я просто зрозуміла, що готова ділитися своєю творчістю. І зараз настав мій час ділитися цим зі світом.

А ще моя сім‘я та близькі друзі теж вплинули на початок моєї сольної кар’єри. Вони завжди казали, коли вже ти будеш випускати свої пісні, коли ми вже тебе почуємо. Мені дуже пощастило мати таку підтримку.

Чим особлива та що символізує пісня «Льолі»?

Пісня «Льолі» про рідні краї, про гори, море та про незламний сильний народ Через цю пісню я хочу передати всі свої почуття та любов до рідної України, до Криму, який зовсім скоро повернеться додому. Я хочу, щоб люди, прослуховуючи цю пісню, бачили перед очима високі гори, відчували повітря Чорного моря, вірили у повернення всіх земель та перемогу. Ця пісня дуже жива, вона надихає та додає енергію.

Які у вас найближчі творчі плани?

Моя музика створена, щоб мотивувати людей жити та продовжувати розвиватися, а також робити свої внески у масштабування української культури в цілому. Зараз мене можна сказати накрила творча хвиля. Я маю багато натхнення та пишу нові пісні, мені дуже хочеться творити ще більше. І насправді дуже хочеться ділитись своєю музикою з людьми.

СЛУХАЄМО: Sevile – Льолі

IMG_0713