Jerry Heil – о подготовке к праздникам: «Начинаю сносить магазины».

Назад
Шоу-бизнес

Jerry_Heil_

Кілька останніх тижнів перед Новим роком для багатьох стають божевільними. Треба скласти святкове меню, накупити подарунків, навести лад в оселі та закрити термінові справи, щоб у ніч з 31 грудня на 1 січня ніщо не відволікало.

Співачка Jerry Heil – не виняток. Вона теж ретельно готується до прийдешніх свят. Про що й розповіла на зйомках святкового проекту Нового каналу «КІЛЬКА ПАРОДІЙ».

– У мене є особливий обряд підготовки до Нового року, – зізнається артистка. – Він розпочинається рівно 1 грудня. Я вмикаю всі мої новорічні плейлисти в усіх додатках, де слухаю музику. І мене захоплює новорічна метушня. Починаю зносити магазини з подарунками і ялинковими прикрасами. Їх у мене стільки, що вже не знаю, куди подіти. Живу в квартирі 30 квадратних метрів, і 15 із них займають усілякі ялинкові прикраси, що просто чекають свого часу.

А ще Новий рік – прекрасний час для підбиття підсумків. Наприклад, для Jerry Heil 2019 став переламним. Вона увірвалась у чарти з хітом «Охрана, отмєна» і стала відомою. В шоу «КІЛЬКА ПАРОДІЙ» згадали сингл, який кардинально змінив життя дівчини, і смішно його обіграли. Авторка хіта не була просто споглядачем телевізійної карикатури, а й активно взяла в ній участь. Що з цього вийшло, можна буде побачити 30 грудня на Новому каналі під час прем’єри ток-шоу «КІЛЬКА ПАРОДІЙ».

Jerry_Heil

Хочешь оперативно узнавать все самое интересное из жизни звезд?

Подпишись на STARBOM в Instagram  и Telegram