Макс Барських розповів про свої зіркові привілеї

Назад
Стиль Шоу-бізнес

photo_2020-03-30_11-38-05Відомий співак Макс Барських став гостем розважального шоу СЛАВА+, яке виходить на YouTube-каналі Люкс ФМ.

Вперше випуск СЛАВА+ знімали не в Україні, а за її межами – в Литві та Білорусі. Саме в цих країнах почав свій світовий тур український музикант, один з головних хітмейкерів СНД Макс Барських.

Під час туру команда «Люкс ФМ» стала єдиною, хто був допущений туди, куди представникам ЗМІ вхід заборонено. Тому ведучому Славі Дьоміну вдалося показати не тільки найяскравіші кадри закулісся, але й поспілкуватися з Максом на цікаві теми, а саме про зіркові привілеї, якими він користується у своєму житті.

За словами співака, він не використовує свою популярність задля якихось особистих цілей, але йому приємна увага від фанів.

– Бывает приятно, когда меня узнают в каких-то общественных местах и относятся ко мне располагающе: хотят помочь, провести без очереди. Или я приду в ресторан, набитый людьми, а нам обязательно сделают какой-то столик даже, если у них очередь стоит на час, на два вперед, – поділився Макс.

photo_2020-03-30_11-38-16

Також Барських розповів подробиці зі свого особистого життя. Космополіт зізнався, що нещодавно купив дві квартири у Києві – собі та сестрі, але поки не збирається витрачати гроші на житло у своєму улюбленому місті Лос-Анджелесі.

– В Лос-Анджелесе очень большие налоги и пока я не живу там сто процентов, я не хочу приобретать недвижимость в этом городе, – підкреслив артист.

Хочеш більше? Підпишись на STARBOM у Instagram та Telegram.

Більше про закулісся світового туру Макса Барських, зіркове життя та стосунки з Аланом Бадоєвим – у свіженькому випуску СЛАВА+: