MamaRika: Ніч у барі почалася із I need your body

Назад
Шоу-бізнес

mamarika_web_logo_92Вибухова виконавиця MamaRika (екс-Еріка) презентує яскраво-провокаційне відео на  фанк-хоп-блокбастер Ніч у барі.

“Для нас це не просто робота, в яку ми вклали всіх себе, – розповідає MamaRika. – Ніч у барі – це захоплююча історія. Від народження пісні до фінального режисерського «Знято!» Цікаво, що спочатку я написала композицію англійською, де в приспіві головна фраза I need your body. Але мій саунд-продюсер Ваня, як би іронічно це не звучало, недочув слова. Вирішив, що в приспіві звучить «Ніч у барі»! І ми вирішили залишити український варіант…

Кожен звук, кожен персонаж, кожен невеличкий нюанс є втіленням того настрою, який ми хотіли передати. Ми занурились у 70-ті, коли у світі розквітав фанк. Тому нашою метою було в іронічній формі передати атмосферу тих часів.

Режисером кліпу є Радислав Лукін та Balls Production. Радік став нашим другом відтоді, як ми разом зняли дебютний кліп MamaRika – Мама Ріка. Він – справжній професіонал, який тонко відчуває музичний настрій і гармонійно його візуалізує. Продюсер відео – мій коханий Сергій Середа.

Хочеться сказати величезне ДЯКУЮ за допомогу та підтримку всім нашим друзям – КВКшникам, акторам, прихильникам, знімальній групі, FREEDOM Event Hall  та команді MamaRika!

Тож, сподіваємось, ви теж відчуєте цей кач та проведете Ніч у барі разом із нами!

Нагадаємо:  MamaRika – це вибухова Мама Ріка,  яка змітає на своєму шляху музичні стереотипи. Це переродження популярної співачки Еріки у нову творчу сутність. Точніше – у себе справжню.

У ній сконцентровано усе, за що люблять фанк, соул та хіп-хоп: грув, зухвалість, живе виконання у супроводі бенда та природня сексуальність.

MamaRika співпрацює по promo & PR з MOLA group – амбітною компанією, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment, у складі якої: продюсерський центр MOLA entertainment, інформаційний ресурс STARBOM, студія звукозапису MART sound, агентство promo & PR – MOLA promo,  аудіо- фото- відео- продакшн MOLA production, студія дизайну і розробки ROSSERY.

+38 067 441 81 49

+38 050 514 32 23

director@molagroup.com.ua