Мухарський, Епштейн та Вишняков зіграють головні ролі в серіалі «Співачка»

Назад
Досуг

spivachka-3Телеканал «Україна» розпочав зйомки основних сцен нової 100-серійної авантюрної мелодрами власного виробництва «Співачка». Прем’єра картини відбудеться на каналі «Україна» в новому осінньому сезоні 2016 року.

Головну роль у фільмі, який знімають за сценарієм Тетяни Гнедаш, грає українська актриса Олександра Епштейн. Її героїня — Наталя Кречет молода талановита провінційна дівчина, котра мріє стати оперною  співачкою. Доля подарує героїні зустріч з відомим продюсером, котрий помітить її вокальний талант і запросить працювати в Київ. Але в столиці на неї чекатимуть непередбачувані життєві ситуації, які загартують силу волі героїні і допоможуть їй досягнути своїх цілей — стати відомою оперною співачкою.

«Серіал «Співачка» — перший мій великий проект, в якому я граю головну роль. Спочатку мені здалось, що я не схожа на свою героїню Наташу і мені треба якось до неї «примірятися». Але поступово я помітила, що Наташа в деяких ситуаціях чинить так само, як і я. Наразі у мене таке відчуття, що ми стали з нею одним цілим», — поділилися враженнями від зйомок Олександра Епштейн.spivachka-2

Також в головних ролях багатосерійного фільму «Співачка» знімаються Павло Вишняков, Антін Мухарський, Олеся Гаєва, Лі Берлінська, Віталій Салій, Даря Легейда, Дмитро Усов, Ірина Дорошенко, Світлана Зеленковська, Константин Данилюк, Андрій Мострієнко.

Виробництво серіалу здійснює команда «Front Cinema», котра входить до складу «Медіа Групи Україна». Зйомки фільму будуть проходити в Києві і Київській області. Головний виконавчий продюсер серіалу — Саша Ткаченко.

Прем’єра серіалу «Співачка» на телеканалі «Україна» запланована на осінній сезон 2016 року.