На Новому каналі прем’єра другого сезону «Молодіжки»

Назад
НОВОСТИ

Нагадаємо, що в центрі сюжету – молоді хокеїсти команди «Ведмеді». Хлопці мріють потрапити до молодіжної хокейної ліги, але грають не на повну силу. З приходом нового тренера і колишньої зірки НХЛ Сергія Макєєва (актор Денис Нікіфоров) у команді все змінюється. Він ставить перед спортсменами мету – завоювати чемпіонський кубок і стати справжніми профі. Однак це завдання не з легких. Адже в команді грають підлітки 15-17 років, у яких окрім хокею є ще маса інших турбот – дружба, навчання і, звісно ж, кохання!

У другому сезоні «Молодіжки» дитячо-юнацький період «Ведмедів» закінчений. Тепер все буде по-дорослому! Прості хлопці з ключками стали справжньою КОМАНДОЮ! Але святкувати перемогу ще зарано. «Ведмедів» чекають нові випробування. Крім того, у деяких хлопців ігри співпадуть з іспитами, а, значить, доведеться вибирати. І вибір цей для них буде дуже непростий.

13Глядачі побачать героїв з незвичайного боку. Нападник Антон Антипов (актор Іван Мулін) у нових серіях розкриється на всі 100% – як на льоду, так і на особистому фронті… У нього зав’яжуться серйозні романтичні стосунки. Антипов закохається в дівчину і, можливо, навіть буде готовий змінити свій сімейний статус. Стане впевненішим у собі і помітно подорослішає воротар Семен Бакін (актор Ігор Огурцов). Сценаристи виписали йому дуже цікаву романтичну лінію з Ритою.  А от найяскравіший гравець «Ведмедів», Андрій Кисляк (актор Влад Канопка), знову вскочить у халепу через свої амбіції й непростий характер. До речі, у героя з’явиться постійна дівчина, але цього моменту треба буде дочекатися.

12Випробування як на особистому фронті, так і на роботі чекають і тренера команди Сергія Макєєва. У складі команди «Ведмеді» з’являться нові обличчя. Зміниться і спортивний директор. Його роль зіграє Анатолій Кот, відомий по ролі майора Шкаліна у серіалі «Солдати».

— Другий сезон вийшов дуже серйозним, щедрим на події, неоднозначним. І драми в ньому на порядок більше, ніж у першому, – інтригує Олександр Соколовський, виконавець ролі Єгора Щукіна. – Дивитися його буде ще цікавіше!

Прем’єра другого сезону серіалу «Молодіжка» 25 листопада о 22:00 на Новому каналі!