Найкрасивіший чоловік 2018 Богдан Юсипчук заради України увійшов до ТОП-3 найкрасивіших чоловіків 2022

Назад

Володар титулу “Найкрасивіший чоловік планети 2018” за версією Міжнародного конкурсу Mr. Sea World – український актор і телеведучий Богдан Юсипчук – заради України увійшов до ТОП-3 кращих чоловіків на Міжнародному конкурсі Man of the year 2022, який щорічно проходить на Балі.

БІЛЬШЕ ФОТО

05 Богдан Юсипчук _ Man of the year

Коли організатори зв’язалися зі мною і запропонували участь у конкурсі, я спочатку відмовився, – зізнався Богдан Юсипчук. – Адже мені не потрібно було щось доводити у цьому сенсі – я вже став кращим у 2018-му. Але війна в Україні все змінила. Я вирішив поїхати на Man of the year 2022. І мав за мету розповісти усьому світу про те, що зараз відбувається у нашій країні. Особливо звернути увагу нейтральної азійської публіки на ризик глобальної ядерної катастрофи у разі вибуху на Запорізькій АЕС. 

Звісно, хотілося запам’ятатися публіці Man of the year не лише патріотичною промовою та громадянською позицією. Тому у максимально короткий час я мав привести себе до ладу – і зовнішньо, і внутрішньо. Менш ніж за два місяці, в перервах між волонтерством і благодійним туром зірок, я активно тренувався, скинув 10 кг, підтягнув англійську і – головне – подолав депресивні емоції, “подаровані” війною.  

Я мав на меті привернути світову увагу до війни в Україні. І я це зробив. А ще бонусом увійшов до ТОП-3 найкрасивійших чоловіків 2022 )) На цьому мою місію участі у  світових чоловічих конкурсах вважаю виконаною. 

Сподіваюся, найближчим часом завершиться і війна в нашій країні. Перемогою України!

Дякую всім, хто мотивував і підтримував. А також тим, хто мотивував не підтримуючи))   

Переможемо!

Слава Україні!

БІЛЬШЕ ФОТО

01 Богдан Юсипчук _ Man of the year

Нагадаємо:

Богдан Юсипчукнайкрасивіший чоловік планети за версією Міжнародного конкурсу Mister Sea World 2018 в Перу

Перший українець, який виграв чоловічий конкурс такого масштабу.

Володар титулу Містер Україна.

ТОП-10 у світі й володар титулу Містер Конгеніальність на Міжнародному конкурсі Mister World 2014 у Великій Британії.

Володар титулу Mister International 2015 у Південній Кореї.

Ведучий телешоу “Життя Відомих Людей” (ЖВЛ) на 1+1.

Член журі другого сезону революційного проекту “Модель XL” на 1+1.

Член журі конкурсу “Міс Україна 2018”.

Зірка серіалів: «Ментівські війни»,  «Повернення Мухтара», «Щоденники темного», «Схід-Захід». «Хазяйка» та інших, і фільмів: «Синевір», «Тіні незабутих предків», «Чунгул», «Крути 1918»,  «Гола правда»,  «Нереальний КОПець».

Автор короткометражної стрічки «Містер Україна. Боротьба із собою», що розповідає історію участі Богдана у конкурсах краси. Прем’єра фільма відбулась на 71-му Канському кінофестивалі у програмі Short Film Corner.

Богдан Юсипчук співпрацює зі STARBOM.COMpany – промо-компанією продюсера Дениса Путінцева

БІЛЬШЕ ФОТО

04 Богдан Юсипчук _ Man of the year