Назад у літо: Орест Галицький відзняв кліп на узбережжі моря

Назад
Шоу-бізнес

orest_cover_youtubeНе зважаючи на холодні вечори, які чекають нас вже зовсім скоро, Orest пропонує зігрітися новим треком з крутим саундом та гарячим відеокліпом. Музикант презентує третю інструментальну роботу «Spain», яка точно зігріє ваш день і додасть хорошого настрою.

ВІДЕО: OREST – Spain

У своєму кліпі артист вирішив повністю занурити глядача в атмосферу літа, оскільки й сам ще не готовий прощатися з найтеплішою порою року.

Історія відео розгортається на узбережжі моря. У головних ролях – спокуслива модель та сам Orest. Із красивою картинкою та проникливим треком музикант не забув і про головний посил композиції – адже він прагне розвивати новий напрямок в українській культурі, аби меломани могли слухати якісну музику не виїжджаючи за кордон.

– Одного разу ввечері, коли сідало сонце, я вирішив прогулятись по пішохідній доріжці, яка проходила вздовж моря. Сидячі на узбережжі з ноутбуком, просто записував те, що приходить мені в голову. Коли повернувся в Україну – допрацював все в студії. До речі, це в мене зайняло майже два роки, оскільки я дуже часто зупинявся і не знав, що буде далі, – Orest.

ВІДЕО: OREST – Spain