O-Fest 2021: справжнє свято оперети, опери та мюзиклу

Назад
Шоу-бізнес

ofest FAM_7314-minМинулий вікенд ознаменувався яскравою подією культурного життя не лише столиці. Відбувся Восьмий Міжнародний фестиваль «O-Fest». І слово «відбувся», мабуть, варто написати великим буквами. Адже пандемія забирає великий відсоток упевненості у тому, що подія таки станеться. Тим більше коли йдеться про міжнародний (!) фестиваль.

Наталя Дементьєва (Білорусь)

Наталя Дементьєва (Білорусь)

Однак не варто нарікати. За що ми можемо бути вдячними пандемії? За те, що наші відчуття та емоції загострились, стали більш яскравими. Культурно зголоднівши, ми жадібно всмоктуємо і насолоджуємося кожним подихом, кожною нотою та рухом, що чуємо та спостерігаємо на сцені.

більше фото ТУТ

Втім, навіть за нековідних умов «O-Fest 2021» мав шанси стати визначною подією, започтакованою Київським Національним академічним театром оперети у 2013 році.

Зазначу, що ініціатором проведення фестивалю став художній керівник Київського театру оперети, Голова Національної спілки театральних діячів України, Народний артист України Богдан Струтинський. Серед організаторів «O-Fest» також Бучанська міська рада. Підтримав фестиваль департамент культури Київської міської державної адміністрації.

Габріеле Букіне (Литва)

Габріеле Букіне (Литва)

Фестиваль тривав два дні. 26 червня у форматі open-air у мальовничому парку Бучі. А 27 червня – на великій сцені оновленої Національної оперети України. Якщо до цих пір не бачили оновлену диво-сцену, раджу це виправити))).

Настільки яскравим та масштабним вийшло це свято музики! Перед початком великого концерту у Національній опереті кожен бажаючий міг долучитися до дійства і зарядитись позитивом. Не було жодної людини, яка б не зупинилась і не поповнила фотоархів смартфона))).

більше фото ТУТ

Веселі ведучі, кумедні міми, живі статуї просто біля будівлі Національної оперети розважали не лише гостей, але й раптових перехожих.

Увесь масштаб «O-Fest» відчувся уже у залі. На сцену вийшли представники Білорусі, України, Молдови, Австрії, Словенії, Азербайджану, Литви, Грузії, Казахстану і навіть Китаю!

Знаєте, в антракті я неодноразово почула від багатьох глядачів фразу «Наші – найкращі». Так, українські артисти тримають високу планку. Але й закордонні гості не розчарували. Додам трохи власних вражень.

Концерт відкрила Наталя Дементьєва із Білорусі. Діва! Справжня Діва! Такою буде мій лаконічний відгук))). Її дует із народним артистом України Ігорем Левенцем, гадаю, можна назвати найкращим та найчуттєвішим. Гучні оплески глядачів підтвердили мою здогадку.

Ігор Левенець (Україна) та Наталя Дементьєва (Білорусь)

Ігор Левенець (Україна) та Наталя Дементьєва (Білорусь)

Габріеле Букіне із Литви вразила своїм голосом. Я назвала її Дюймовочкою і ще довго дивувалась: як може так неймовірно співати ця тендітна, дуже тендітна жінка! А зал знову погодився зі мною оплесками.

Також хочу відзначити Євгена Шагарова (Казахстан), Іона Тімофті (Молдова) і виконавця із Китаю Пена Юйчжана.

більше фото ТУТ

Дякую усім учасникам та організаторам Міжнародного фестивалю «O-Fest»! Цього року ви не просто подарували прекрасне свято! Ви відкрили кордони, які сьогодні, на жаль, закриті через пандемію. «O-Fest» зробив усіх нас щасливими та культурно багатими!

Спеціально для STARBOMJeyRo

Фото - Анатолій Федорців