Олександр Долгов — «Все, що ти подаруєш мені»: український блюз зі світовим ім’ям

Назад
Шоу-бизнес

Олександр Долгов - Все, що ти подаруєш меніЛегендарний гітарист, блюзовий виконавець зі світовим ім’ям – Олександр Долгов презентує свій перший сингл українською – Все, що ти подаруєш мені.

Олександр Долгов – Все, що ти подаруєш мені

Олександр Долгов – лідер легендарного гурту «Дождь», єдиний музикант з України, чиє ім’я занесено до світової Зали слави блюзу (Blues Hall of Fame) у США.

Працював із відомим американським продюсером та звукорежисером Марком Вільямсом – другом легендарного блюзмена Мадді Вотерса та учасника гурту Еріка Клептона–Джеррі Портного.

ОлександрДолгов грав на сцені багатьох музичних шоу по всьому світу разом із Bonny Tyler, Paul Young, Big Brother And The Holding Company, Crossroads, Ліга Блюзу, Mick Taylor(гітарист Rolling Stones та John Mayall Blues Breakers), Bob Margolin.

Dolgov_02Восени 2018 року легендарний гітарист Френсіс Гойя запросив Долгова у спільний тур Ізраїлем.

Культовий ЧиЖ (Сергій Чиграков) присвятив Долгову свою пісню Hoochie Coochie Man.

Все, що ти подаруєш мені – це яскравий міксфанку та ритм-енд-блюзу.

Саундпродюсером треку виступив Денис Бреславський – засновник, продюсер та автор пісень метафанк-гурту AIO, аранжувальник, мультиінструменталіст, який працював із багатьма українськими та закордонними музикантами, серед яких Lama, Сергій Бабкін, TAYANNA, Анастасія Приходько, Brunettes Shoot Blondes, Pur:Pur, Hot God, Bob Margolin, Rita King.

Нагадаємо, Олександр Долгов і Денис Бреславський нещодавно презентували Breaking the Rules – титульний трек майбутнього альбому проекту Dolgov & Breslavskiy. Це музика поза правилами. Союз гітаристів, що працюють у різних музичних стилях, але створюють потужний саунд та драйвовий настрій.

Композиція Dolgov & Breslavskiy Breaking the Rules входить до ТOP 20 на Rock Radio UK, звучить в ефірі радіостанцій Великобританії, Іспанії, Польщі та США і викликає захоплення у музикантів і продюсерів світового рівня.

Dolgov_01 (1)Все, що ти подаруєш мені – український блюз вищого ґатунку від Посла України у Залі слави блюзу (Great Blues Artistand Ambassador From Ukraine In The Blues Hall Of Fame ®). Цю музичну нагороду Олександр Долгов отримав у 2017 році за рекомендацією доньки Короля Блюзу Бі Бі Кінга – Ріти Кінг.

Олександр Долгов і Денис Бреславський співпрацюють зі STARBOM.COMpany – промо-компанією продюсера Дениса Путінцева, що надає повний спектр послуг у сфері entertainment.

Олександр Долгов – Все, що ти подаруєш мені

Facebook

Instagram

YouTube

+38 067 441 81 49

[email protected]

STARBOM.COMpany