Oxana Trach – «Я тебе знайшла» з натяком на легендарну «Черемшину»

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Співачка Oxana Trach презентує композицію «Я тебе знайшла». 

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Oxana Trach – Я тебе знайшла

Oxana Trach(1)

Багато хто знає, що в співачки є син, а її чоловік є українським захисником. І теми про тепло почуттів є фундаментальними для її творчості. Проте композиція «Я тебе знайшла» вирізняється з музичного доробку Oxana Trach. Вона має ретро-звучання, а також розкриває співачку зовсім з іншої сторони.

Я завжди відверта зі своїм слухачем і ділюся через пісні відвертістю та справжністю. Пісня «Я тебе знайшла» не є виключенням. Вона про закоханість, коли людина засіла в твоїй голові і ти не можеш позбутися цих думок. Чи є тут сексуальний підтекст? Думаю так. Це нова емоція для моїх пісень, як і загалом звучання, – підкреслила співачка.

Окрім того, у приспіві пісні «Я тебе знайшла» можна почути рядки, які є відсилкою до популярної української пісні «Черемшина». Для Oxana Trach це одна з найулюбленіших пісень ХХ століття.
Тому вона вирішила невеличке послання використати і у своїй композиції.

Наразі у світі популярний тренд звертатися до видатних треків минулого та вкраплювати їх у нові пісні. У моїй версії це важко назвати семплом. Це відсилка, яка багатьом одразу нагадає рядки «Всюди буйно квітна черемшина… вівчаря в садочку, в тихому куточку, жде дівчина жде. – зазначила Oxana Trach.

Зйомки moodvideo стали для співачки справжнім челенджем. Оскільки вона поставила собі за мету вплести у режисерський задум хореографію. За словами співачки, це вийшло доволі органічно, оскільки у moodvideo її героїня перебуває у стані тої самої закоханості, про яку співає.

Під час перших сильних почуттів до людини приступи закоханості находять хвилями навіть там, де ми їх не чекаємо. Наприклад, на автопарковці. Коли це почуття розриває тебе зсередини і ти заряджена перемагати це життя. Але особлива енергетика відображена у танцювальному залі. Це була імпровізація та саморефлексія тут і зараз. Саме справжність я хотіла передати у цій частині відео, – відверто розповіла співачка.

СЛУХАЄМО ТА ДИВИМОСЬ: Oxana Trach – Я тебе знайшла

Oxana Trach(3)