ПОВОДИР: перші результати

Назад
НОВОСТИ

Також слід зауважити, що «Поводир» є фільмом з найуспішнішим бокс-офісом серед кіно українського виробництва. Дані по кількості глядачів фільмів за перший прокатний вік-енд:

· Той хто пройшов крізь вогонь – 3 979 глядачів

· Тіні незабутих предків – 52 157 глядачів

· Ломбард – 5 305 глядачів

· Кохаю і крапка – 2 978 глядачів

248242848242145323Продюсерів фільму можна поздоровити з успішним стартом, адже це найкращий результат бокс-офісу українських фільмів, що будь-коли виходили в кіно.
Епічна історія «Поводир» вже в усіх кінотеатрах країни.
Про фільм. Україна, тридцяті роки. Американський інженер Майкл Шемрок разом із сином приїздить до Харкова допомагати будувати соціалізм. Тут він закохується в актрису Ольгу Левицьку (Джамала), на яку давно має плани червоний комісар. За трагічних обставин американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем. Їхня подорож, сповнена небезпечних пригод, відбувається на тлі найдраматичніших сторінок української історії та руйнування людських доль. Фільм про кохання, вірність, підлість і зраду, у найкращих традиціях голлівудського кіно. Знято за реальними фактами та свідченнями.

ПОВОДИР (THE GUIDE) Старт в Україні: 12 листопада 2014
Режисер: Олесь Санін («Мамай»).
Оператор-постановник: Сергій Михальчук («Параджанов», «Коханець», «Las Meninas»).
Художник-постановник: Сергій Якутович, Влад Одуденко. Композитор: Алла Загайкевич. Автор пісні «Квіти мають очі» — Джамала.
В ролях: Станіслав Боклан («Страсті за Чапаєм», «Дев’ять життів Нестора Махно»), Антон Святослав Грін, Джамала, Олександр Кобзар («Чемпіони з підворіття», «Матч»), Джеф Барел («Німфоманка», «Примара», «Пандорум»).

Трейлер С