“Ол.Ів.’Є” в Єгипті з Джамалою, Добридневою, Тонею та Ніною Матвієнко під “Три троянди”

Назад
Дозвілля Шоу-бізнес

Музичний проєкт Ол.Ів.’Є продовжує експериментувати. Напередодні Дня Святого Валентина Олександр Положинський та Іван Марунич презентують сингл «Три Троянди» у стилістиці шлягерів 80-х.

ДИВИМОСЬ:  Ол.Ів.’Є – Три Троянди

01

Відеокліп знято в єгипетському місті Марса-Алам, на території готелю Brayka Bay Resort, де співаки відпочивали разом із відомими артистками, яких вони і задіяли у цьому перфомансі. У кадрі: Джамала, Ганна Добриднєва, Тоня ті Ніна Матвієнко.

Пісня і кліп мають багато пародійних відсилок до трендів сьогодення: від тікток танців до епатажних костюмів артистів. Наприклад, Олександр Положинський вперше співає у капцях в шкарпетках на березі моря:

Коли пісня «Три Троянди» писалася, це була пародія на пісні такого популярного жанру. Коли робилося аранжування і пісня записувалася на студії – це була пародія на бажання багатьох артистів пародіювати у своїх творах популярні пісні – щоправда, вони це називають «використовувати референс». Врешті-решт ми зняли пародійний кліп. Тож вважайте, що пісня «Три Троянди» – це потрійна пародія.

Іван Марунич:

В Африці ми знаходилися три тижні, тож у нас були всі можливості без поспіху зняти цю відеороботу. Але знімали все одно в останні три дні. Ми тричі прокидалися на світанку, щоб захопити «вдале» сонце і відзняти потрібні кадри. Хоча, кого ми обманюємо, просто хотіли після сніданку йти купатися у Червоному морі. Апетит приходив під час процесу: спочатку відзняли один ракурс, потім інший, потім третій. А потім ще й згадали, що разом з нами відпочивають наші колеги – чарівні співачки, яким ми і запропонували зіграти головні ролі в нашому відео. Вони радо погодилися! Хоча і після цього більше не беруть слухавку.

 

Режисер-оператор – Світлана Гребенюк.  Продюсер зйомки кліпу – Ігор Захаренко з компанії «Феєрія Мандрів».

Запис, зведення, мастеринг треку «Три Троянди» зроблено на студії MOLA music.

Аранжування: Олександр Белоусов, Олексій Мазур, Денис Бреславський.

Саундпродюсери: Олексій Мазур, Денис Бреславський

ДИВИМОСЬ:  Ол.Ів.’Є – Три Троянди