Руслана відроджує власну традицію Різдвяних проектів!

Назад

RUSLANA_Rizdvo_1Вперше після понад 10-річної перерви Руслана повертається до традиції великих Різдвяних проектів!

З 1996 року Різдво в Україні довгий час асоціювалося з іменем Руслани. Співачка створила цілу низку грандіозних музичних проектів за участю відомих рок-музикантів, камерного оркестру та хору, автентичних виконаців та українських зірок, відтворюючи казкову атмосферу святкового Львова та різдвяні легенди древніх Карпат (Музичні фільми “Подорож у дитинство», «Різдво з Русланою”, “Останнє Різдво 90-х”, “Різдвяні Легенди”, “На Різдво до Львівського. Різдвяні легенди-2”).

Цього ж разу, 6-го січня 2018 року Руслана презентує унікальний за своєю концепцією проект “Святе Різдво. Молитва Світла”. Вірніш, його перший етап, що відбуватиметься цього року.

В акустиці Храму Божого, Руслана з чоловічим хором виконають чудотворні молитви Служби Божої, відроджуючи прадавні традиції духовного співу Візантійської доби.

RUSLANA_Rizdvo_2Святкове Різдвяне Богослужіння відбудеться в особливому для кожного українця місті — у місті козацької слави Конотоп, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці.

Чоловіча хорова капела ім. Л. Ревуцького, якою диригуватиме Руслана, виконає духовні твори із канонічної Різдвяної Служби Божої. Прозвучать твори в обробці класиків української духовної музики — Леонтовича, Бортнянського, Вербицького.

— Разом із настоятелем Собору Різдва Пресвятої Богородиці (м. Конотоп) отцем Павлом ми готуємо особливу Службу Божу, яка відбудеться 6-го січня у Надвечір’я Різдва Христового. Я вперше представлю свій новий
проект “Молитва Світла”, присвячений традиціям української хорової духовної музики. За основу я взяла канон Всенічної Служби Божої. Зараз у нас тривають репетиції з Чоловічою хоровою капелою ім. Ревуцького, одним з найкращих чоловічих хорів України, що знаний у всьому світі, — розповідає Руслана.

Співачка, яка, як відомо, за фахом хоровий диригент, також розповіла, що підготувала авторські версії чудотворних молитв: “Молитви “Отче наш”, “Богородице Діво, радуйся”, “Святий Боже”, “Світе Тихий” я продиригую у власній обробці. Над авторськими версіями ми працювали спільно з моїм близьким другом та співкурсником по консерваторії, видатним українським композитором Іваном Небесним”.

Не залишіть поза увагою у вирі Різдвяних приготувань духовну суть Великого Свята!

RUSLANA_Rizdvo_4“Святе Різдво. Молитва Світла.” Служить Духовенство Української Православної церкви Київського Патріархату. Виконує Чоловіча хорова капела ім. Л. Ревуцького. Автор музики до основних молитв та диригент – Руслана.

6 січня 2018 року в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці в місті Конотоп.

Завітайте до Храму, приїжджайте на Гетьманську землю або ж дивіться пряму трансляцію Служби на 24 каналі. Початок о 17:00.

Організатори заходу: Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Український Світанок” та “Euromedia Company” .

За підтримки Української Православної Катедри Святого Андрія Первозваного, Світового Конґресу Українців та Міністерства Культури України.