Сергей Притула рассказал о конфликтах с женой

Назад
Семья Шоу-бизнес

15_10_Притула_Варьяты_жена (1)Ведущий Нового канала Сергей Притула за словом в карман не полезет. Колкие фразы, злободневные шутки – неотъемлемая часть его имиджа и особенность работы.

В своих конферансах «очільник» «Вар’яти-шоу» частенько вспоминает моменты из повседневной жизни. В том числе и из общения со своей супругой Катериной.

Возникают ли у пары конфликты по этому поводу?

– Іноді буває. Але я вважаю: якщо гуморист не може посміятися над собою, своєю сім’єю, своїм побутом і недоліками, то він не має морального права висміювати це все на рівні суспільства, – рассказал Сергей в интервью «Теленеделе».

15_10_Притула_Варьяты_жена (3)По словам ведущего, с женой они могут немного повздорить на работе, но никогда не выясняют отношения на людях.

– Це щонайменше трохи неправильно як погляду субординації, так і з того боку, що багато хто не буде це сприймати як робочий момент, а трактуватимуть, як сімейний конфлікт на робочому місці, – объяснил Притула. – Але, звісно ж, бувають ситуації, коли трохи підвищуємо голос одне до одного.

Попри те, що ми чоловік і дружина, Катя – продюсер з боку каналу. І в неї є свої завдання, які їй «нарізає» вище керівництво. Часом наші погляди на процеси не співпадають. Тоді буває гаряче. Але ми стараємось такі моменти проговорювати вдома, щоб не конфліктувати на знімальному майданчику «Вар’яти-шоу». Там має панувати здорова атмосфера. Інакше нервозність передається на колектив, і постраждає кінцевий продукт.

«Вар’яти-шоу» – по вторникам в 21:00 на Новом канале.

15_10_Притула_Варьяты_жена (2)